انقلاب اسلامی هویت اسلامی را احیا کرد/ وظیفه همه ما حفظ انقلاب است

[ad_1]

سخنگوی جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران تصریح کرد: یکی از شاخصه های انقلاب اسلامی دفاع از فلسطین است و جمهوری اسلامی ایران در این سال ها همواره از آرمان فلسطینیان حمایت کرده و در این زمینه فراخوان داده است. رژیم صهیونیستی و غرب دشمنان آن.

به گزارش ایسنا، ناصر ابوشریف امروز چهارشنبه در نشست خبری تخصصی با موضوع انقلاب اسلامی ایران و تشکیل نظم نوین منطقه ای توسط جمعیت حمایت از مردم فلسطین در آستانه چهل و سومین سالگرد انقلاب اسلامی ایران، اظهار کرد: پیروزی انقلاب اسلامی : انقلاب اسلامی نه تنها در ایران، بلکه در سراسر منطقه تحولات اساسی ایجاد کرد. انقلاب اسلامی آمد تا جهان را متحول کند و روح معنویت و اسلام را زنده کند و بین عقل و وحی و بعد مادی و معنوی تعادل ایجاد کند.

ابوشریف با بیان اینکه امت اسلامی از اواخر قرن نوزدهم به سمت انحطاط رفته و شاهد فعالیت های پان عربیسم، پان ترکیسم و ​​پان ایرانیسم بوده و هویت اسلامی خود را فراموش کرده اند، افزود: انقلاب اسلامی ایران آمد و انقلاب را احیا کرد. هویت اسلامی».

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی به لطف ایران و توسل به خداوند توانست پیروز شود، گفت: یکی از بال های مهم انقلاب اسلامی توجه به معنویت و ارزش های دینی است و انقلاب اسلامی باید در دومین بال خود این بال را تقویت و حمایت کند. گام.”

ابوشریف با بیان اینکه وظیفه ماست که انقلاب اسلامی را نجات دهیم و این انقلاب برای بازگرداندن بشریت به راه راست رخ داد، افزود: ما با اتکا به ایمان می توانیم انقلاب اسلامی را نجات دهیم و اگر ببینیم که بهار عربی شکست خورده است، یکی از دلایل آن این بود که رویکرد معنویت و ایمان به خدا در آن چندان محسوس نبود.

سخنگوی جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران با بیان اینکه امام خمینی (ره) یکی از بزرگترین مصلحان جهان در طول تاریخ است، تصریح کرد: انقلاب اسلامی سونامی بزرگی را در جهان اسلام، جهان عرب و فلسطین ایجاد کرد و احیا کرد. هویت اسلامی. و طی آن نهضت های اسلامی در منطقه گسترش و گسترش یافت.

وی با بیان اینکه در این سال ها دشمنی و بیزاری زیادی نسبت به انقلاب اسلامی وجود داشت و یکی از دلایل آن احیای هویت اسلامی توسط این انقلاب بود، افزود: یکی از ویژگی های هویت انقلاب اسلامی این است که دفاع از فلسطین». انقلاب اسلامی در این سال ها همواره از آرمان فلسطین دفاع کرده و بر اساس همین نگاه و اندیشه، رژیم صهیونیستی و غرب را دشمن خود قرار داده است.

ابوشریف افزود: اگر انقلاب اسلامی صهیونیسم را شکست دهد، پیروزی آن جهانی و موجب گسترش و سلطه اسلام در جهان خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه یکی از وظایف اصلی ما حفظ انقلاب اسلامی است، خاطرنشان کرد: در این مسیر با مشکل مواجه خواهیم شد اما وظیفه اصلی ما تقویت انقلاب اسلامی است. در 10 سال گذشته دشمنان سعی کردند بین شیعه و سنی تفرقه بیندازند و بگویند انقلاب اسلامی ایران شیعه است و متعلق به کل جهان اسلام نیست. آنها سعی کردند انقلاب اسلامی را محدود به یک جغرافیای خاص کنند و حتی در این زمینه گروه های داعش و تکفیری را ایجاد کردند که خوشبختانه نتوانستند به اهداف خود در این زمینه دست یابند.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

نحوه عملکرد انواع صفحه برش (2)

نحوه عملکرد انواع صفحه برش برش لیزر آهن, برش لیزر آهن, خدمات برش لیزری ورق …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.