بزرگنمایی کاستی‌ها در کشور کفران نعمت الهی است

[ad_1]

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر لزوم رفع مشکلات مردم از سوی مسئولان، بزرگ نمایی کاستی ها و کاستی های کفار را نعمتی از جانب خداوند دانست و گفت: این امر موجب شده است که مردم در این زمینه تلاش کنند.

به گزارش ایسنا به نقل از مرکز رسانه و روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام، آیت الله آملی لاریجانی در جلسه امروز مجمع تشخیص مصلحت نظام که با حضور سران قوا و اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار شد، فرا رسیدن ماه رجب را تبریک گفت. و اعیاد مبارکش در بدو ورود. وی با تبریک دهه مبارک فجر و بیست و دومین ماه بهمن تصریح کرد: انقلاب شکوهمند اسلامی یک رویداد بزرگ در منطقه و جهان بود که پیامدهای آن روز به روز آشکارتر می شود و امروز هیچ کشور می تواند منکر تأثیر جمهوری اسلامی بر هندسه کلی سیاست جهانی شود.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام یکی از مهمترین پیامدهای انقلاب و نظام جمهوری اسلامی را استقلال همه جانبه کشور به ویژه استقلال سیاسی خواند و افزود: اراده و تصمیم ملت است که پیشروی کند. امور کشور

آیت الله آملی لاریجانی استقلال کشور را عامل اصلی دشمنی دشمنان با جمهوری اسلامی دانست و گفت: خودباوری از دیگر دستاوردهایی بود که رهبری حکیمانه امام قدس الله نفس الزکیه و مردم را به ارمغان آورد. تأثیرات بزرگی که جمهوری اسلامی این در سطح جهانی است، نتیجه این خودباوری و استقلال است.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در بخشی دیگر از سخنان خود خاطرنشان کرد: اگرچه باید وجود برخی مشکلات و فاصله شرایط موجود با شرایط مطلوب را تشخیص داد، اما در پیشگاه خداوند متعال سرشار از ناسپاسی و سپاس است. که دستاوردهای بزرگ انقلاب و جمهوری اسلامی دیده نمی شود و آنها را دست کم نگیرید.

آیت الله آملی لاریجانی با بیان اینکه بزرگ نمایی مشکلات و کاستی ها موجب یأس و ناامیدی مردم می شود، یادآور شد: بدون شک مسئولیت و وظیفه اصلی مدیران کشور حل مشکلات و مشکلات مردم است، اما در ارزیابی دستاوردهای نظام و انقلاب نباید گرفتار توهماتی شد که دشمنان همواره در صدد القای آن هستند و متأسفانه برخی از گروه های درونی نیز در این جریانات باطل به دشمنان کمک می کنند.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام جمهوری اسلامی را تنها نظام در جهان توصیف کرد و افزود: این نظام از ابتدا به رهبری حضرت امام (ره) و سپس تحت رهبری مقام معظم رهبری خارج از حوزه سیاسی است. و مکاتب فلسفی». شرق و غرب توانستند پیوندی عمیق و ناگسستنی بین ارزش ها و کمالات الهی و مردم سالاری ایجاد کنند و در درون این نظام، جهان شاهد حضور مردم در صحنه نمایش و تأثیرگذاری بر سرنوشت آنان بود.

آیت الله آملی لاریجانی با بیان اینکه ترویج مکتب کمونیسم با جنبه های الحادی آن در بلوک شرق و همچنین لیبرالیسم با برانگیختن احساسات دنیوی در بلوک غرب به بن بست این دیدگاه ها اشاره کرد و شکست این دیدگاه ها را در بلوک شرق دانست. جهان. وی گفت: جمهوری اسلامی در بحبوحه برخورد این مکاتب و خشم دنیا، مسیر جدیدی را نشان داده است و این پیوند ارزشی با دموکراسی به خودی خود نعمت بزرگ الهی است که باید قدردان آن باشیم. . “

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام عمده کاستی ها را مربوط به فشار دشمنان و بخشی از ناکارآمدی برخی مدیران فرهنگ و … عنوان کرد و گفت: در چنین شرایطی اگر بخواهیم کاستی ها را چند برابر کنیم، ناسپاسی است. و کفر نعمت الهی است.

آیت الله آملی لاریجانی تصریح کرد: جمهوری اسلامی از ابتدا با ظلم و فساد مبارزه کرده و عدالت و معنویت را ترویج کرده است و ما موظفیم این کاستی ها را جبران کنیم تا خدای ناکرده با اقدامات ما لطمه ای به نظام جمهوری اسلامی وارد نشود. .

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام خدمت به مردم را عبادت دانست و با بیان اینکه در طول دهه های گذشته ایثار و جهاد این مردم در تحقق اهداف انقلاب و نظام جمهوری اسلامی بوده است، ابراز امیدواری کرد که نظام اسلامی نظام قرن‌ها پابرجاست و جهان شاهد تحقق وعده‌ها و دستیابی مردم به آرمان‌ها و اهداف عالی انقلاب اسلامی خواهد بود.

آیت الله آملی لاریجانی در بخشی دیگر از سخنان خود خط مشی کلی برنامه هفتم توسعه را به مجمع رساند و گفت: بازنگری در سیاست ابلاغی در دستور کار کمیسیون ها قرار دارد و امیدواریم بررسی های لازم انجام شود. با بیشترین سرعت و دقت ممکن.” پس زمینه آماده است.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز با قدردانی از زحمات دکتر پرویز داوودی در دوران ریاست، وی را فردی بزرگوار، فاضل و فرهیخته توصیف کرد و برای ایشان آرزوی موفقیت کرد.

بر اساس این گزارش، سایر مواد آیین نامه داخلی مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت و به تصویب اعضای جلسه رسید.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

رکورد ویو لایو اینستاگرام

رکورد ویو لایو اینستاگرام یا همان پربازدیدترین پخش زنده اینستاگرام به چه اکانتی تعلق دارد؟ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.