تأکید معاون استاندار تهران بر اجرای طرح درج قیمت تولیدکننده بر روی کالا با زمانبندی مشخص

[ad_1]

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران بر اجرای طرحی برای گنجاندن قیمت تولیدکننده کالاها در زمانبندی مشخص تاکید کرد.

ایسنا از حشمت الله اصغری در جلسه تشریح طرح شفاف سازی قیمت کالاها که با حضور روسای انجمن ها، اتحادیه ها، اتاق های بازرگانی و اصناف مختلف در سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران برگزار شد، خبر داد. ، گفت: و اضطراب است. اجرای این طرح کار زیادی است و هر اقدام بزرگی مستلزم اقناع است، در غیر این صورت بدون همکاری با مخالفان و دست اندرکاران به عقب نشینی و یا ناتوانی در رسیدن به نتیجه مطلوب می انجامد.

وی افزود: در تهران تولیدکنندگان خوب و شریفی داریم که بدون شک همکاری آنها در اجرای طرح شفاف سازی قیمت ها نقش موثری در جلب مشارکت و همکاری تولیدکنندگان سایر نقاط کشور دارد. ما عجله نداریم. برای اجرای این طرح دقت کنید که حجم تولید را پیدا نکنیم و سپس اقدام به اجرای آن کنیم.

وی تاکید کرد: نباید یک واحد به تولیدکنندگان مختلف واگذار شود بلکه باید با توجه به وضعیت هر گروه دستورالعملی در نظر گرفته شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران ادامه داد: اکنون قیمت در ابتدای خط تولید است، اما در انتهای خطی که مصرف کننده کالای مورد نظر را خریداری می کند، هدف و سرعت مورد نظر محقق و محقق نمی شود. با اجرای این طرح حتی اگر با کاهش 5 درصدی قیمت ها به نفع مصرف کننده نهایی سود کرده باشیم.

عسگری تاکید کرد: در طرح جدید، کالاها باید به میانگین قیمت حدود 25 درصد بیشتر از قیمت تولیدکننده مصرف کننده نهایی برسد و با اجرای این طرح، سود مضاعف در زنجیره توزیع به نفع کاهش می یابد. مصرف کننده نهایی

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

رکورد ویو لایو اینستاگرام

رکورد ویو لایو اینستاگرام یا همان پربازدیدترین پخش زنده اینستاگرام به چه اکانتی تعلق دارد؟ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.