تاکید مخبر بر ارتقاء وضعیت بهداشت و درمان استان البرز

[ad_1]

جلسه هماهنگی سفر استانی رئیس جمهور به استان البرز امشب (سه شنبه) به ریاست معاون اول رئیس جمهور برگزار شد.

به گزارش ایسنا، محمد محبر با اشاره به گزارش وزیر بهداشت از وضعیت بهداشت و درمان استان البرز بر لزوم بهبود وضعیت بهداشت و درمان و ساخت، تکمیل و تجهیز مراکز بهداشتی و درمانی مجهز در استان تاکید کرد.

معاون اول رئیس جمهور همچنین بر اهمیت آرامش و آسایش روانی مردم تاکید کرد و خواستار توجه بیشتر به شهرسازی در استان البرز و انتقال زندانیان از محیط شهری به حاشیه شهر شد.

این جلسه با حضور معاون اجرایی رئیس جمهور، استاندار البرز، وزرای بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، ورزش و جوانان، فرهنگ و ارشاد اسلامی، نیرو، آموزش و پرورش، علم، تحقیقات و فناوری، راه و شهرسازی و معاونت آموزشی برگزار شد. رئیس علم و فناوری رئیس سازمان حفاظت محیط زیست معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری و بررسی مهمترین برنامه های اولویت دار دستگاه های اجرایی استان البرز.

در این جلسه که رئیس صندوق شاهد و ایثارگران و روسای بانک ها نیز حضور داشتند، پس از بحث و تبادل نظر، تصمیمات لازم برای تخصیص اعتبار برای اجرای طرح ها و پروژه های اولویت دار در البرز اتخاذ شد. استان ها

برنامه ریزی برای حذف زندان ها از محیط شهری در استان البرز و تمرکز بر توسعه شهری در آن استان از جمله موضوعاتی بود که در این نشست مورد تاکید قرار گرفت.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

رکورد ویو لایو اینستاگرام

رکورد ویو لایو اینستاگرام یا همان پربازدیدترین پخش زنده اینستاگرام به چه اکانتی تعلق دارد؟ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.