تمهیدات لازم برای پرداخت «عیدی» بازنشستگان فراهم شده؛ منتظر مصوبه دولت‌ایم

[ad_1]

معاون بیمه ای سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه اقدامات لازم برای پرداخت کمک ها انجام شده است، گفت: به محض اخذ موافقت هیات وزیران در اسرع وقت حقوق بازنشستگان را پرداخت می کنیم. ” فکر می کنم تا پایان فوریه این اتفاق بیفتد. وقتی تصمیم گرفته شد آماده پرداخت هستیم.

مهرداد قریب در گفت وگو با ایسناوی در خصوص جزئیات واریز شناسنامه مستمری بگیران و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی اظهار کرد: میزان شناسنامه هر ساله در قالب مصوبه دولت تعیین و توسط سازمان تامین اجتماعی اداره می شود.

وی افزود: پیشنهادی از سوی سازمان تامین اجتماعی وجود ندارد، اما میزان عیدی شامل عموم مردم است و برای شاغلین، مستمری بگیران و مستمری بگیران همه صندوق ها به طور مساوی تعیین می شود.

معاون بیمه ای سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه اقدامات لازم برای پرداخت ایام تعطیلات انجام شده است، گفت: به محض اخذ موافقت هیات وزیران در اسرع وقت حقوق مستمری بگیران را پرداخت می کنیم. فرض کنید تا پایان بهمن ماه این اتفاق بیفتد؛ ما آماده هستیم تا زمانی که تصمیم گرفته شد، پرداخت کنیم.

قریب درباره رونویسی الکترونیک نیز گفت: در زمینه رونویسی الکترونیک پیشرفت خوبی داشته ایم. دفترچه های بیمه حذف شده و ما دفترچه صادر نمی کنیم. پذیرش به صورت الکترونیکی انجام می شود. در گذشته سالانه حدود 25 میلیون دفترچه جدید صادر کرده ایم که به طور کامل متوقف شده است.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

لیبل خام طرح کاپرا

لیبل خام ما برچسب‌هاي ارواح سفارشي با کيفيت برتر را براي طيف گسترده‌اي از مارک‌ها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.