جزئیات مراسم ۲۲ بهمن شهر تهران اعلام شد

[ad_1]

رئیس ستاد دهه فجر استان تهران گفت: 22 بهمن ماه سال جاری از ساعت 9 و 30 دقیقه برنامه با قرائت قرآن در سکوی میدان آزادی اجرا می شود که سرود توسط گروه های سرود ارتش اجرا می شود. و سربازان و مداحی حماسی جناب آقای میثم مطیعی قرائت می شود و قطعنامه و عملیات چتربازان از جمله برنامه ها خواهد بود.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین سید محسن محمودی پیش از ظهر امروز چهارشنبه 20 بهمن ماه در خصوص جزئیات برنامه 22 بهمن ماه در شهرستان و استان تهران خاطرنشان کرد: این مراسم در تهران و شهرستان ها برگزار می شود. به عنوان یک ماشین خانوادگی و همچنین موتور سیکلت.

رئیس ستاد دهه فجر استان تهران در تشریح برنامه های 22 بهمن ماه در تهران افزود: از ساعت 9:30 صبح روز 31 بهمن ماه تردد خودروها و موتورسیکلت ها از نقاط اعلام شده آغاز می شود و همگی در مسیر هستند. مسیر اصلی از میدان امام حسین تا میدان آزادی.

وی درباره برنامه های میدان آزادی بیان کرد: از ساعت 9:30 صبح روز 22 بهمن ماه برنامه هایی از قبیل قرائت قرآن، سرود خوانی توسط گروه های سرود و رزمندگان ارتش و همچنین مداحی حماسی توسط آقای میثم مطیعی ارائه می شود. در تریبون میدان آزادی. قرائت قطعنامه و انجام عملیات چترباز از جمله برنامه هایی خواهد بود که با پخش زنده این برنامه ها از رادیو ایران و رادیو انقلاب، مردم عزیزمان در سراسر کشور می توانند از این برنامه ها در خودرو استفاده کنند.

رئیس ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان تهران تاکید کرد: یکی از جلوه هایی که می تواند بر زیبایی مراسم بیفزاید؛ این مراسم با تندیس شهدا برای استفاده در تردد خودروها و وسایل نقلیه به ویژه خانواده های شهدا و ایثارگران و همرزمان ایثارگران، عکس های شهدای عزیز مزین شده است.

محمودی با بیان تقارن روز بهمن با جمعه، یادآور شد: مردم عزیزمان پس از پایان مراسم در نماز جمعه شرکت کرده و از فیض نماز جمعه برخوردار خواهند شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: به دلیل شرایط کرونری، ایستگاه های صلواتی برگزار نمی شود، اما در طول مسیر ایستگاه های فرهنگی برای پخش سرود و نمایش دستاوردهای انقلاب و برنامه های فرهنگی ایجاد می شود. .

یکی از اعضای شورای عمومی فرهنگی شهر تهران تدارک راهپیمایی مجازی را از دیگر برنامه های 5 بهمن ماه عنوان کرد که علاقه مندان داخل و خارج از کشور می توانند در آن شرکت کنند.

محمودی در پایان از مردم عزیز و انقلابی خواست با آذین بندی مناسب خودروها و موتورسیکلت ها و خلق جلوه های ویژه، حماسه ای دیگر را بیارایند و عید ملی با را با شکوه جشن بگیرند و هشتمین سالگرد انقلاب اسلامی با ورود به قرن جدید را گرامی بدارند.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

آجر شیشه ای یا بلوک شیشه ای چیست؟

بلوک شیشه ای بنابراین، با اعتنا به اسـتفاده های فزاینـده ایـن گیـاه در ادامه طـب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.