حسین زهی: امیکرون در حال اوج گیری است/ باید به توصیه پزشکان عمل شود

[ad_1]

نایب رئیس کمیسیون اتباع مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: آمارها نشان می دهد آمیکرون رو به افزایش است، بنابراین مردم هر چه سریعتر نسبت به دریافت دوز واکسن اقدام کنند.

اسماعیل حسین زهی در گفت وگو با ایسنا، درباره آغاز موج ششم کرونا و تاکید مقام معظم رهبری بر معرفی سه دوز این واکسن، گفت: این امر ضروری است. امروزه هم پزشکان و هم دانشمندان بر اهمیت واکسیناسیون تاکید دارند. همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند پس از دریافت سه نوبت واکسن، افراد باید در اسرع وقت واکسیناسیون را تکمیل کنند تا از شیوع سویه جدید بیماری جلوگیری شود.

وی گفت: از سوی دیگر پروتکل های پزشکی باید با جدیت رعایت شود. در مورد این بیماری نباید عادی سازی صورت گیرد. همه باید به توصیه های پزشکان در این زمینه توجه کنند. همانطور که آمار نشان می دهد روز به روز بر تعداد بیماران و فوت شدگان افزوده می شود.

مردم پروتکل های بهداشتی را جدی می گیرند

نماینده مردم خاش در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: پیک سویه آمیکرون در کشور آغاز شده است و برای پیشگیری از ابتلا ابتدا باید واکسیناسیون و در مرحله بعد کامل انجام شود. رعایت پروتکل های بهداشتی باید در نظر گرفته شود. در موج قبلی شاهد تعداد زیادی کشته بودیم. برای جلوگیری از شیوع این بیماری همه باید به پروتکل های بهداشتی توجه ویژه داشته باشند.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

نحوه عملکرد انواع صفحه برش (2)

نحوه عملکرد انواع صفحه برش برش لیزر آهن, برش لیزر آهن, خدمات برش لیزری ورق …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.