دادستان تهران به مناسبت دهه فجر با آزاده و جانباز دادسرای تهران بازدید کرد

[ad_1]

به مناسبت ایام الله دهه فجر پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، دادستان عمومی و انقلاب تهران به منظور عیادت از جانبازان ذوالقرنین و آزاده سرافراز جانبازان هشت سال دفاع مقدس به تهران آمدند.

به گزارش ایسنا، علی صالحی به مناسبت دهه فجر ایام پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی از ذوالقرنین جانباز و آزاده سرافراز هشت سال دفاع مقدس بازدید کرد.

دادستان تهران هدف از برگزاری این دیدار را ادای احترام به این جانباز و شهید عنوان کرد و گفت: البته حضور جنابعالی به عنوان یک شهید و بسیجی در مجموعه دادگاه و یا در هر مجموعه دیگری باعث خواهد شد. منبع خیر و برکت “

وی گفت: انتقال آن روحیه و احساس بسیجی و انقلابی که دارید باعث بهره وری و انگیزه بیشتر مجموعه و اشتیاق به رفع مشکلات و نیازهای مردم می شود.

صالحی با اشاره به اینکه وجود نیروهای ایثارگر، رزمنده و بسیجی مایه افتخار این مجموعه است، تاکید کرد: از جنابعالی و سایر شهدا انتظار می رود تعامل بیشتری با مجموعه داشته باشند تا ذهنیت بسیج را هر چه بیشتر به مجموعه منتقل کنند. تا حد ممکن.” این امکان وجود دارد که قطعاً ثمر دهد.

دادستان تهران به شرایط حاکم بر جنگ اشاره کرد و افزود: سال ها اسارت در عراق، شکنجه و صبوری شما، شما را در قبال مردم مسئول می کند و فردی که این همه سختی و مشقت را تحمل کرده باشد، می تواند کمک زیادی به گروه کند.

در این جلسه صالحی دادستان تهران با همراهی دو معاون با اهدای لوح سپاس از خدمات ارزنده این کارمند آزاده دادسرای تهران قدردانی کرد.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

رکورد ویو لایو اینستاگرام

رکورد ویو لایو اینستاگرام یا همان پربازدیدترین پخش زنده اینستاگرام به چه اکانتی تعلق دارد؟ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.