دادستان کل کشور: منشا جنایت اهواز فضای مجازی بوده است

[ad_1]

دادستان کل کشور با اشاره به اینکه فضای مجازی باعث تخریب خانواده ها می شود، گفت: منشأ وقوع جرم در اهواز فضای مجازی بود.

حجت الاسلام محمدجعفر منتظری شامگاه چهارشنبه 22 بهمن ماه با حضور در مسجد امام خمینی (ره) پیشوا در جمع مردم مومن اظهار داشت: پیروزی انقلاب مرهون عوامل بسیاری بود و یکی از مهم ترین کارهایی بود که امام راحل انجام دادند. 1340 به عمر پربرکت ایشان که با آشکار ساختن پاره ای از مشکلات و آگاه سازی و شناخت جامعه در پیروزی و تداوم انقلاب مؤثر واقع شد.

منتظری افزود: افرادی که به مرحله بصیرت و بصیرت خود به واقعیت های جامعه رسیده بودند، آنچه را که در آن زمان در جامعه می گذشت تاب نیاوردند و آماده بودند تا برای رسیدن به آرمان های آن مرحوم به عزیزان خود و بسیاری از جوانان بدهند. امامی که اسلام واقعی بود.»

وی با بیان اینکه امام در آن سال ها امواج بسیار طوفانی و هولناکی را که در دوران انقلاب رخ داد رهبری کرد، گفت: از توطئه ها و جنایات داخلی دشمن علیه انقلاب و درگیری ها و تحولات منطقه ای تا اوج همه قدرت های جهانی رسید. یک عنصر ستیزه جو به نام صدام را پرورش داد و یک جنگ هشت ساله را بر کشور تحمیل کرد.

دادستان کل کشور تصریح کرد: جنگ بر ملتی تحمیل شد که ارتش منسجمی نداشت، پایگاه دولتی ایجاد نشد، غذا و تجهیزات برای این جنگ 8 ساله تهیه نشد، اما شما مردم این ملت بزرگ اطاعت کردید. امام و تحت فرمان او بودند . با دست خالی در مقابل دشمن ایستادی.

منتظری با تاکید بر اینکه این فداکاری ها باید به نسل های بعدی منتقل شود، خاطرنشان کرد: در آن زمان همه دنیا از آمریکا، شوروی، کشورهای هم پیمان منطقه و کشورهای اسلامی حمایت می کردند. آنها با سلاح، پول و نقشه از صدام حمایت کردند.» دادند و تلاش کردند کشور را فلج کنند، اما چون مردم در صحنه بودند و امام به خدا توکل کردند و مشیت الهی همراه بود، فرزندان ما توانستند با فریاد زهرا یا مهدی و حتی یک سانتی متر به سربلندی دست یابند. سرزمین کشور را به دشمن ندهید.

دادستان کل کشور با اشاره به اینکه دشمن در جنگ 8 ساله نتوانست با این مردم و کشور کار کند، گفت: اما دیدیم که دست از نقشه های مخرب خود برنداشتند و جنگ سخت را به جنگ نرم تبدیل کردند که ما با آن روبرو هستیم. امروز”.

وی با اشاره به اینکه جنگ نرم دو نوع است، گفت: جنگ نرم مانند تحریم های اقتصادی است که از اول انقلاب اعمال شده است و ما در جنگ سخت با تحریم مواجه شدیم و سلاح و وسایل حفاظتی دریافت نکردیم. و نوع دوم جنگ نرم این است که تبلیغات منفی است. نجات آنها و همه این عوامل در جنگ نرم وارد صحنه کارزار شدند و ما را با نظام جمهوری اسلامی و مردم شریف ما آوردند.

منتظری گفت: اخیراً بر دیدگاه مقام معظم رهبری به عنوان فردی آشنا به مبانی داخلی، خارجی و بین المللی تاکید کرده اند و آحاد ملت باید به این موضوع توجه داشته باشند و این جهاد تبیین است. یعنی فرد ما باید به این امر به عنوان یک وظیفه انقلابی، دینی و ملی توجه کند و اگر به این نکات ملت توجه کنند، دشمن در جنگ نرم موفق نمی شود، همانطور که در جنگ سخت و نظامی شکست خورد. .

دادستان کل کشور گفت: دشمنان در جنگ نظامی از سلاح های مدرن استفاده کردند و آواکس ها را تحویل دادند که آنچنان هواپیما بود که صدام به مناطق جنگی می آمد و پرونده ها را ثبت می کرد و به صدام ها می داد تا حتی به بمب های شیمیایی متوسل شوند و دیدیم. صدام برای موفقیت در جنگ چه جنایاتی در میدان جنگ مرتکب شد.

وی تصریح کرد: اما امروز دشمن از پیشرفته ترین مسائل و ابزارها در جنگ نرم استفاده کرده و آن را به جریاناتی واگذار کرده که بخشی از آن در داخل و برخی خارج از کشور است.

دادستان گفت: اگر در آن زمان دشمن جوانان ما را در سنگرهای کردستان و خوزستان هدف قرار می‌داد و هر از چند گاهی شهرها را بمباران می‌کرد، باید بدانیم که امروز گلوله‌های دشمن که فرهنگ، هویت و شئونات اخلاقی اسلامی را می‌کشد، روی یکی است. روی افراد در اتاق خواب کودکان.

منتظری با بیان اینکه عواقب فضای مجازی را در پرونده های قضایی می بینیم که خانواده ها را از هم می پاشد، خاطرنشان کرد: جنایتی در اهواز که چند روز پیش مردی سر زن جوانی را برید، دست او را گرفت و در خیابان رفت. فالو شد و به فضای مجازی برگشت زن در اینستاگرام با این سوری تماس گرفت و مدتی به ترکیه که آنجا بودند رفت و سپس برگشت و از طریق اینستاگرام برای شوهرش ارسال کرد که این اتفاق افتاده و شوهر مرتکب عمل زشت و زننده ای شده است. وقتی دید آن زن دامن خارجی پوشیده است اقدام کند.

وی گفت: دشمن می خواهد با جنگ نرم فرهنگ اسلامی و تعهد ملت و هویت اسلامی را تغییر دهد و از سوی دیگر نظام جمهوری اسلامی مدعی ارزشی را تضعیف کند و مردم را به سمت ارزش های دینی سوق دهد و ناکارآمدان را مقصر می دانند. سیستم و کل سیستم، کار می کنند و در این زمینه سرمایه گذاری های کلانی انجام می دهند.

منتظری افزود: اگر مقام معظم رهبری تاکید دارند که تبیین جهادی است مردم توجه داشته باشند و به حق باید خدمات نظام را نیمه پر و با همه بارها دانست. در سطح کشور باید خدماتی را ببینید که 42 سال به حوزه های مختلف فرهنگی و صنعتی ارائه شده است که اگر لباس سفید بپوشد لکه روی این لباس به چشم می خورد.

وی تاکید کرد: ما نباید در جلسات مختلف منفی نگر باشیم. انقلاب در خدمت مردم بوده است و باید ببینیم برای انقلاب چه کرده‌ایم و باید تلاش کنیم به جوانان بفهمانیم که در اوایل انقلاب حمله به دشمن مردم ایران را وظیفه خود می‌دانستند.» آنها با جنگ سخت وارد میدان جنگ شدند و عزیزان خود را فدای اسلام کردند و نگذاشتند دشمن به خاک و ناموس این کشور و ارزش های این ملت دست درازی کند ما در جنگ نرم پیروز خواهیم شد.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

لیبل خام طرح کاپرا

لیبل خام ما برچسب‌هاي ارواح سفارشي با کيفيت برتر را براي طيف گسترده‌اي از مارک‌ها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.