دعوت حزب تمدن اسلامی از مردم برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن

[ad_1]

حزب تمدن اسلامی در بیانیه ای از مردم برای شرکت در جشن 22 بهمن دعوت کرد.

به گزارش ایسنا، حزب تمدن اسلامی در بیانیه‌ای اعلام کرد: ۴۳ سال از پیروزی شیرین و مردمی انقلاب عزیز ایران اسلامی می‌گذرد. چهل و سه سال فراز و نشیب های فراوان و به یاد ماندنی که هر یک از آن ها می توانست هر حرکت و انقلابی را از کار بیاندازد و ویران کند، اما این انقلاب عظیم الهی که ریشه در اعتقادات مردمی بزرگ و خدادوست دارد، الهام گرفته از اسلام عزیز و علویان سرخ شیعه به رهبری پیامبر اعظم حضرت رضوان الله تعالی علیه به عنوان یک مرجع بزرگ و ظالم ستیز با ندای (عظمت من به یکی از آنها خدای متعال و فراد) حرکتی فراگیر ایجاد شد. و مردم نجیب و آزاده ایران زمین را به قیام الهی فراخواندند و با تحمل زندان و تبعید در برابر ملت ایستادند و فریاد زدند که رژیم ظلم سلطنت پهلوی و اربابان شرقی و غربی آن و جمهوری را که خود بنا نهاده است، تحقیر کند. حرم اسلامی ایران

چهل و سه سال از آن پیروزی تاریخی می گذرد و دشمن با چهره های متفاوت همچنان به دنبال کم رنگ شدن ارزش های الهی در جامعه است و در نهایت آرمان های بزرگ انقلاب اسلامی را ویران می کند و دستاوردهای بزرگ ترین ها را زیر پا می گذارد. نهضت مردمی در تاریخ و آثار را فراموش کنید، بر رشادت و مجاهدت شهدا، جانبازان و ایثارگران ما باد.

امروز بر هر مرد و زن مسلمان و آزاده ای واجب و واجب است که با بیان پیشرفت علمی و عملی جمهوری اسلامی، ناامیدی و شکست را برای دشمنان به ارمغان آورد و امید و نشاط و شادی یک ملت شریف و مسلمان را علی رغم مشکلات معیشتی، تبعیض و سوء مدیریت.

دشمن باید بداند که این مردم با وجود همه تحریم ها نشان داده اند که هرگز تسلیم نخواهند شد و با امید و امید به عنایات لایزال الهی و به وحدت و یکپارچگی ملت و مسئولان بر همه مشکلات فائق خواهند آمد. قربانیان.

با الهام از روح والای شهید مظلوم آیت الله دکتر بهشتی و همه شهدای راه حق و حق و با پیروی از راه وصال جانشین بزرگ و صالح امام راحل، رهبر فرزانه انقلاب، تمدن اسلامی. حزب از عموم مردم دعوت می کند تا سالگرد پیروزی انقلاب 22 بهمن را که امسال را با سربلندی و عظمت ایران عزیز و شکست و ذلت آمریکا و دیگر مستکبران جهان رقم خواهد زد، گرامی بدارند. انشاالله

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

نحوه عملکرد انواع صفحه برش (2)

نحوه عملکرد انواع صفحه برش برش لیزر آهن, برش لیزر آهن, خدمات برش لیزری ورق …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.