دیدار نماینده ولی فقیه با رئیس سازمان اطلاعات سپاه همزمان با روز حفاظت اطلاعات سپاه

[ad_1]

سردار رمضان شریف در دیدار حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی با رئیس و رهبری عالی رتبه این سازمان از نقش و فعالیت های سازمان حفاظت اطلاعات سپاه در حفاظت از پرسنل و سازمان این نهاد انقلابی و مردمی تقدیر کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم رمضان شریف، سخنگوی و مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، 20 بهمن سالروز عملیات باشکوه و غرور آفرین والفجر 8 را که روز حفاظت اطلاعات سپاه اعلام شد، گرامی می دارد. دکتر عبدالله حاجی صادقی و جانشینان ولی فقیه سپاه با اشاره به دیدار امروز (چهارشنبه) خجسته الاسلام با مسلمانان با سردار سرتیپ محمد کاظمی رئیس سازمان حفاظت اطلاعات سپاه و تعدادی از معاونین و مدیران ارشد سپاه دیدار کردند. سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با توجه به نقش راهبردی و موقعیت راهبردی خود و همچنین رسالت خطیر پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی و مقابله با تهدیدات پیش روی نظام و میهن اسلامی همواره در کانون توجه، کانون توجه و تهاجم قرار داشته است. قرارگاه سلطه صهیونیستی به ویژه سرویس های جاسوسی بیگانه بر این اساس پروژه نفوذ و نفوذ در سپاه دستور کار دائمی آنهاست.

وی افزود: خاضعانه خداوند بزرگ را شاکریم که به برکت هوشمندی، بصیرت و درایت مقام معظم حفاظت اطلاعات، این نهاد مقدس همواره از گزند دشمنان و راهزنان در امان بوده است.

سردار شریف دیدار و گفتگوی نماینده ولی فقیه در سپاه با رئیس و مسئولان سپاه را یکی از نشانه های تعامل، همکاری و هماهنگی این مجموعه و انسجام و یکپارچگی بین سه حوزه عنوان کرد. فرماندهی، نمایندگی ولی فقیه و حفاظت اطلاعات در سپاه: در این دیدار، حجت‌الاسلام و المسلمین حاجی صادقی با قدردانی از تلاش‌های خاموش، طولانی و مستمر سازمان حراست در حراست و حراست مجموعه سپاه در ابعاد و عرصه های مختلف این تلاش ها را از وظایف و عبادات برشمرد و تاکید کرد: این سازمان یکی از ذخایر راهبردی این نهاد مقدس و انقلاب اسلامی است که با همکاری، هماهنگی و هم افزایی با سایر ارکان و مؤلفه های جامعه اطلاعاتی کشور، دشمنان را در دستیابی به اهداف، اهداف و نقشه های شوم ناکام گذاشتند.

به گفته سردار شریف نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اعلام سالروز عملیات والفجر 8 به عنوان «روز حفاظت اطلاعات سپاه» فرصت تقویمی ارزشمندی برای بازخوانی، تحلیل و تجلیل از حماسه آفرینی رزمندگان اسلام به ویژه نیروهای اطلاعاتی در این عملیات شگفت انگیز با غافلگیر کردن دشمن، پیروزی استراتژیک و ارزشمندی را برای ملت ایران به ارمغان آوردند و می دانستند که راز موفقیت جبهه خودی در مقابل جبهه دشمن جای تردید ندارد.

وی افزود: صیانت از معنویت و بصیرت و دانش دینی – سیاسی کارکنان و حفظ سلامت سازمان و کارکنان از آفات و آسیب های ناشی از طمع و کینه توزی دشمنان و هوشمندی فرآیندهای مراقبت و حفاظت از اطلاعات و اولویت است. اولویت و اولویت جزء اصل پیشگیری در کنار مبارزه سایر رده ها در لشکرهای مختلف در عرصه فرماندهی برای پیشبرد مأموریت ها و مسئولیت های سازمانی سپاه در منویات و دستورات فرماندهی معظم کل قوا است. نیروها (مدظله العالی) و موفقیت مجموعه سپاه تحت مدیریت و فرماندهی مدبرانه و هوشمندانه یک فرمانده دانشمند، انقلابی، ولایی و شجاع سپاه از موضوعات مطرح شده در این جلسه بود.

در این دیدار همچنین بر ضرورت نوسازی و گسترش دامنه تعامل، همکاری، هماهنگی و هم افزایی در اجرای وظایف و ماموریت های تعیین شده بین دو سمت تاکید شد.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

نحوه عملکرد انواع صفحه برش (2)

نحوه عملکرد انواع صفحه برش برش لیزر آهن, برش لیزر آهن, خدمات برش لیزری ورق …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.