رئیسی: دولت توسعه و پیشرفت کشور را در پرتو عدالت‌محوری پیگیری می‌کند

[ad_1]

رئیس جمهور گفت: ایران در حوزه انرژی ظرفیت های زیادی دارد که باید شناسایی و برای افزایش تولید و افزایش اشتغال استفاده شود.

آیت الله سید ابراهیم رئیسی روز چهارشنبه در مراسم افتتاح پروژه های وزارت نفت، گاز و پتروشیمی با تبریک دهه مبارک فجر و حلول ماه مبارک رجب، گازرسانی به مناطق مرزی و مناطق محروم را مایه مباهات دولت دانست. : گازرسانی تا امروز 169 روستا در استان های خراسان جنوبی از نعمت گاز بهره مند شده اند که اکثر طرح های مصوب در سفر دولت سیزدهم به این استان در ابتدای شروع به کار دولت بوده است.

رئیس‌جمهور به توانایی پروژه‌های صنعت نفت و پتروشیمی در ایجاد اشتغال، تولید رونق و رشد اقتصادی اشاره کرد و گفت: با تلفیق رویکرد حرفه‌ای و هدفمند، به‌طور جدی در توسعه صنعت نفت در همه ابعاد مشارکت خواهیم کرد.

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه صنایع نفت، گاز و پتروشیمی کشور دارای ظرفیت های فراوانی برای توسعه هستند، گفت: با شناسایی و ظرفیت های موجود در این حوزه ها می توان جایگاه برتری در سطح منطقه و جهان داشت.

رئیسی گفت: امروز با گذشت 43 سال از پیروزی انقلاب اسلامی، اقدامات و گام های بزرگی برای پیشرفت کشور برداشته شده است و مصمم هستیم که این روند را با سرعت بیشتری ادامه دهیم.

رئیس جمهور گفت: در حوزه انرژی اقدامات خوبی انجام شده است اما کشور ما در این زمینه ظرفیت های بالایی دارد که باید شناسایی و فعال شود تا تولید و اشتغال افزایش یابد.

رئیسی با تاکید بر اینکه دولت مردمی توسعه و پیشرفت کشور را در پرتو عدالت دنبال می کند، گفت: دستور کار دولت توجه به مناطق محروم و کم برخوردار است و معتقدیم باید به این مناطق توجه بیشتری شود. تا مردم عدالت را احساس کنند و در رفاه زندگی کنند.

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه افتتاح این پروژه ها بر اساس عدالت و امید انجام شده است، گفت: اقداماتی که وزارت نفت با حرکت جهادی و انقلابی در دستور کار خود قرار داده است، می تواند کشور ما را نه تنها به غرب آسیا برساند. . اما قرار گرفتن در موقعیت ممتاز در صحنه جهانی.

رئیسی با بیان روحیه جهادی حاکم بر بخش‌های مختلف وزارت نفت، گفت: توطئه دشمن برای حمله سایبری به مراکز سوخت برای ایجاد آشوب در کشور در مدت کوتاهی خنثی شد و شرایط به حالت اولیه بازگشت. معمولی. با تشکر از روحیه جهادی در این وزارتخانه و تلاش فراوان همه دست اندرکاران در این عرصه.

رئیس جمهور گفت: افزایش اعتماد مردم به دولت سرمایه بزرگی است که هرگز نباید از آن غافل شد و باید با تلاش و ارائه خدمات مضاعف به مردم اعتماد مردم را هر چه بیشتر تقویت کنیم.

رئیسی تصریح کرد: امروز مردم متدین کشورمان بزرگترین مؤلفه قدرت جمهوری اسلامی ایران هستند و باید با کارآمدی نظام اسلامی اعتماد عمومی را روز به روز افزایش دهیم.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

رکورد ویو لایو اینستاگرام

رکورد ویو لایو اینستاگرام یا همان پربازدیدترین پخش زنده اینستاگرام به چه اکانتی تعلق دارد؟ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.