روایت «پرویز فتاح» از قباله زدن گلستان به نام شاه ملعون و پسرش

[ad_1]

ایسنا/ گلستان رئیس صندوق امداد مستضعفان انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه بیشترین تعداد و وسعت از سرزمین های خشمگین خاندان پهلوی به استان گلستان می رسد، گفت: گمان می رود که ملعون. شاه و پسرش در استان گلستان به نام خود مرتکب عملی شدند.

مهندس پرویز فتاح صبح امروز در مراسم متمرکز تحویل اسناد اموال تصرف شده توسط خاندان پهلوی به ساکنان چندین استان کشور و در ویدئو کنفرانس با مردم و مدیران استان گلستان گفت: حمایت همه دستگاه های اجرایی در سال های اخیر به ویژه از استاندار جدید گلستان برای تسریع در روند استرداد اسناد به مردم تشکر می کنم.

وی با بیان اینکه با شنیدن آمار صدور بیش از 63 هزار سند برای صاحبان واقعی آنها در گلستان خوشحال شدم، افزود: از استاندار انقلابی گلستان که اخیراً تلفنی با ایشان صحبت کردم می خواهم کمک کند. تا دو سال آینده می توانیم پایان اعطای زمین های غصبی در آن استان را جشن بگیریم.

رئیس صندوق کمک به مستضعفان انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه بیشترین مساحت و تعداد اراضی غصب شده توسط خاندان منحوس پهلوی در استان گلستان است، خاطرنشان کرد: وجود داشت.

فتاحی با اشاره به اینکه اقتدار امام راحل مورد حمایت افرادی بود که این کشور را از چنگال استکبار و استبداد نجات دادند، ادامه داد: امروز و در دهه فجر انقلاب اسلامی بارها و بارها خداوند را شکر می‌کنیم. بیایید پیرو اندیشه امام راحل و رهبر معظم انقلاب باشیم و مستندات آن را به صاحبان واقعی آن ارائه کنیم.

وی با ابراز امیدواری به اینکه به زودی مژده استاندار و مدیرکل صندوق املاک استان گلستان را مبنی بر تکمیل واگذاری این اسناد به رهبر معظم انقلاب برسانم، گفت: با توجه به اینکه این اسناد به دست رهبر معظم انقلاب می پردازند، به زودی این مژده را در اختیار دارند.

به گزارش ایسنا، در این مراسم دکتر منتظری استاندار گلستان، نماینده مردم گرگان و آک کالا در مجلس، سردار ملک شاهکویی فرمانده سپاه نینوا و جمعی از مدیران ارشد استانی حضور داشتند. همایش با مهندس پرویز فتاح از استان مازندران و شهرستان ساری.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

رکورد ویو لایو اینستاگرام

رکورد ویو لایو اینستاگرام یا همان پربازدیدترین پخش زنده اینستاگرام به چه اکانتی تعلق دارد؟ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.