سفیر آمریکا: اطلاعات سری درباره سوریه را با عراق به اشتراک می گذاریم

[ad_1]

به گزارش منابع خبری، مشاور امنیت ملی عراق با سفیر آمریکا در بغداد دیدار کرد و در این دیدار طرفین در خصوص توسعه اوضاع سیاسی و امنیتی منطقه و همچنین ادامه مبارزه با داعش گفتگو کردند.

به گزارش ایسنا، به نقل از شفق نیوز، بر اساس بیانیه منتشر شده از سوی دفتر قاسم الاعرجی مشاور امنیت ملی عراق، مشاور امنیت ملی عراق با متیو تولر سفیر آمریکا در بغداد دیدار کرد.

در این بیانیه آمده است که سفیر آمریکا در این دیدار آخرین تحولات اردوگاه های کار اجباری الخول و زندان حسکه را مورد بحث و بررسی قرار داد.

بر اساس این بیانیه، متیو تولر همچنین تاکید کرد که بدون حمایت عراق از عملیات ائتلاف، آمریکا نمی توانست با موفقیت ابوابراهیم الهاشمی القرشی، سرکرده داعش در استان حسکه سوریه را ترور کند.

بر اساس این بیانیه، تولر خاطرنشان کرد که علیرغم محرمانه بودن اطلاعات در سوریه، ایالات متحده در حال همکاری و هماهنگی با فرماندهی عملیات مشترک و نیروهای ویژه عراق در زمینه اطلاعات است.

در پایان این بیانیه آمده است: در این نشست همچنین بر لزوم تداوم هدف قرار دادن عناصر تروریستی از طریق تشدید حملات به مخفیگاه های تروریست های داعش تاکید شد.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

رکورد ویو لایو اینستاگرام

رکورد ویو لایو اینستاگرام یا همان پربازدیدترین پخش زنده اینستاگرام به چه اکانتی تعلق دارد؟ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.