قاسم پور: شفافیت آراء گامی در مسیر جلوگیری از فساد و راهی برای مسئولیت پذیری است

[ad_1]

رئیس فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورای اسلامی از تدوین نامه برخی نمایندگان مجلس برای شفافیت آرا خبر داد و تاکید کرد: شفافیت آرا گامی در جهت پیشگیری از فساد و راه مسئولیت پذیری و مسئولیت پذیری است. پاسخگو.”

به گزارش ایسنا، فاطمه قاسم پور، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: ما به همراه تعدادی از همکارانم داوطلب شده ایم تا در مورد رای خود در مجلس شفاف سازی کنیم و نامه ای را در این خصوص امضا کرده ایم. .

شفافیت رأی گامی در جهت جلوگیری از فساد و راهی برای پاسخگویی و پاسخگویی است».

بر اساس این گزارش، در 4 دی ماه سال جاری، گ.گزارش کمیسیون مقررات داخلی مجلس شورای اسلامی از شفافیت رای نمایندگان این هفته دوباره در دستور کار مجلس قرار گرفت.

همچنین در 2 بهمن ماه سال جاری، گروه پژوهش های مدیریت مرکز مطالعات مجلس گزارشی را به بررسی شفافیت کار نمایندگان و مجلس شورای اسلامی در این گزارش آمده است: شفافیت به عنوان یکی از رویکردهای ارتقای کارایی و بهره‌وری، کاهش هزینه‌ها، مبارزه با فساد و یکی از اصول حکمرانی خوب دارای اصول، قواعد و مضامین متعددی است که دارای اندازه‌گیری، شاخص و سیاست است. متعلق به سازمان های دولتی مختلف است. بنابراین برای ایجاد شفافیت بهینه و مؤثر، شناخت شاخص های آن در هر یک از دستگاه ها ضروری است.

هفدهم بهمن ماه جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نامه ای به محمدباقر قالیباف خواستار رئیس مجلس شدند. تسریع روند تصویب عمومی برای طرح شفافیتداوطلبانه مفاد طرح را در مورد آنها و هیئت رئیسه مجلس اجرا کنند.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

لیبل خام طرح کاپرا

لیبل خام ما برچسب‌هاي ارواح سفارشي با کيفيت برتر را براي طيف گسترده‌اي از مارک‌ها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.