مخبر از چندین واحد صنعتی، تجاری و درمانی منطقه جنوب شرق استان تهران بازدید کرد

[ad_1]

معاون اول رئیس جمهور ظهر امروز (چهارشنبه) در ادامه سفر به شهرستان های ورامین و پیشوا از چند واحد صنعتی، تجاری و درمانی در منطقه جنوب شرق استان تهران بازدید کرد.

به گزارش ایسنا، محمد مخبر در بازدید از مراکز تجاری و بازرگانی توزیع کالاهای عمومی و نیازهای مردم در شهرستان پیشوا، در جریان پویایی قیمت کالاهای مورد نیاز مردم و همچنین گفت و گوی مستقیم با مردم و اتحادیه های صنفی داشت. مسائل تجاری اتحادیه های کارگری در این زمینه

معاون اول رئیس جمهور همچنین از محل ساخت قطار حومه ای در منطقه جنوب شرق استان تهران بازدید و از نزدیک با مشکلات زیرساختی، فنی و عمرانی تکمیل و تجهیز این ایستگاه آشنا شد.

بازدید از بیمارستان نیمه تمام غیر دولتی بخش، تکمیل مراحل ساخت بیمارستان شهید مفتح ورامین و تجهیز امکانات پلی کلینیک عمومی و شبانه روزی شهید مختدی شهرستان پیشوا از دیگر بخش های این مراسم بود. سفر معاون اول رئیس جمهور سفر به جنوب شرق استان تهران در جریان روند تکمیل، تجهیز و ساخت بخش های درمانی این دو مرکز درمانی قرار گرفت.

بازدید از تاسیسات صنعتی و تولیدی شهرک صنعتی پیشوا از دیگر مخبران سفر به جنوب شرق استان تهران بود که در گفتگوی مستقیم با دارایی تولیدی این سایت از مشکلات و موانع موجود در راه تاسیسات صنعتی این شهرستان.

گفتنی است معاون اول رئیس جمهور پس از بازدید از این تاسیسات تجاری، درمانی و صنعتی شهرستان ورامینه بر رفع مشکلات جمعیتی و تشکل های فعال این منطقه تاکید و دستورات لازم را برای رفع آنها صادر کرد. چالش ها و مسائل.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

آجر شیشه ای یا بلوک شیشه ای چیست؟

بلوک شیشه ای بنابراین، با اعتنا به اسـتفاده های فزاینـده ایـن گیـاه در ادامه طـب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.