مسئولان برای خدمت باید به صف شوند/ ایجاد قرارگاه محرومیت‌زدایی در «وشمگیر» و «انبارالوم»

[ad_1]

ایسنا/ گلستان استاندار گلستان با اشاره به اینکه قبل از انقلاب مردم برای دریافت خدمتی کوچک و حداقلی مجبور بودند در صف های طولانی بایستند، گفت: امروز این مدیران هستند که باید برای خدمت در عرصه و میدان تلاش کنند. ”

علی محمد زنگنه با تحویل 8527 قطعه سند ضبط شده توسط خاندان پهلوی با اشاره به اینکه مراسم امروز خود نماد و نمونه بارز تفاوت بزرگ قبل و بعد از انقلاب است، گفت: در دوران قبل از انقلاب. دوره و در رژیم منحوس پهلوی مردم برای دریافت خدمات باید صف می کشیدند، اما امروز این مدیران هستند که برای خدمت به مردم صف می کشند.

استاندار گلستان با تقدیر از اقدامات بی نظیر بنیاد آبادانی و پیشرفت بنیاد علوی در شهرستان مرزی و کمتر توسعه یافته مراوه تپه، افزود: مهمترین اقدام این مجموعه در این شهرستان بهره برداری از ظرفیت های موجود است. توانایی مردم و مشارکت در امور».

وی با تاکید بر اینکه بیشتر کارهای خیری که با قدرت شروع شد اما به پایان نرسید به دلیل بی توجهی به مشارکت مردم بود، خاطرنشان کرد: در مجموع حتی می توان گفت که امام راحل به دلیل مشارکت بزرگ است. مردم در سرنوشت خود توانستند این انقلاب شکوهمند را به سرانجام برسانند.

استاندار گلستان با اشاره به درخواست رئیس صندوق کمک به مستضعفان برای تسریع در انتقال اسناد اموال غصبی خاندان منحوس پهلوی گفت: همچنین برای پیشگیری.

زنگنه با اشاره به اینکه اکثریت جمعیت گلستان در روستاها زندگی می کنند، تصریح کرد: برنامه بعدی گلستان در حوزه بنیاد علوی، ایجاد کمپ محرومیت زدایی در منطقه وشمگیر و انبارالوم خواهد بود.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

لیبل خام طرح کاپرا

لیبل خام ما برچسب‌هاي ارواح سفارشي با کيفيت برتر را براي طيف گسترده‌اي از مارک‌ها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.