نماینده بهشهر: کرونا با کسی شوخی ندارد/ مردم در اولین فرصت واکسن بزنند

[ad_1]

نماینده مردم بهشارا در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اگر با تاج معمولی برخورد کنیم با ما هم برخورد عادی می کند و خیلی راحت جان انسان ها را می گیرد.

غلامرضا شریعتی در گفت وگو با ایسنا، درباره آغاز موج ششم کرونا و لزوم رعایت پروتکل های پزشکی، گفت: همانطور که تجربه نشان داده است، ویروس کرونا با کسی شوخی ندارد. اگر با این بیماری عادی برخورد کنیم، درمان عادی با ما می شود و خیلی راحت جان انسان ها را می گیرد. می بینیم که طی چند ماه گذشته با رعایت دقیق پروتکل ها و بحث واکسیناسیون، وضعیت بهتر شده و حتی تعداد فوتی ها به کمتر از 20 نفر رسیده است.

وی افزود: متأسفانه به دلیل کم توجهی طرف آمیکرون وارد کشور شده و به طور معمول دوباره شاهد بالای 100 کشته هستیم. اگر این روند ادامه پیدا کند، ما دوباره می توانیم 400-500 فوت در روز صعود کنیم. در مرحله اول، پروتکل های بهداشتی باید به شدت رعایت شود. همچنین نشان داده شده است که واکسیناسیون نقش موثری در کنترل این بیماری دارد.

پروتکل های بهداشتی را به دقت رعایت کنید

نماینده مردم بهشارا در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم هر چه سریعتر نوبت سوم واکسن را دریافت کنند. افرادی که دوزهای قبلی را دریافت نکرده اند باید در اسرع وقت اقدام کنند. آمار نشان می دهد افرادی که واکسینه شده اند نیز در صورت انجام این کار عوارض جانبی کمتری خواهند داشت. تنها با رعایت پروتکل های بهداشتی و واکسیناسیون می توان با کمترین آسیب بر این موج غلبه کرد.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

رکورد ویو لایو اینستاگرام

رکورد ویو لایو اینستاگرام یا همان پربازدیدترین پخش زنده اینستاگرام به چه اکانتی تعلق دارد؟ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.