چابکی و سرعت اصابت از توانمندی‌های منحصربفرد موشک دوربرد و نقطه زن خیبرشکن است

[ad_1]

فرمانده نیروی هوافضای سپاه مانورپذیری و سرعت ضربت را از قابلیت های منحصر به فرد موشک دوربرد و نقطه انفجار ماده خیبر عنوان کرد و گفت: این موشک سوخت جامد در مرحله فرود دارای قابلیت مانور برای عبور از ضد موشک است. سپر موشکی.”

به گزارش ایسنا و به نقل از سپاه نیوز، امیرعلی حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه در مراسم افتتاحیه موشک دوربرد و سخت خیبر شکن گفت: موشک خیبر شکن که یکی از موشک های نسل سوم، سوخت نیز دارد.» قابل اعتماد و استفاده آسان است.

وی افزود: این موشک با کارایی خود عملا توان سامانه موشکی نیروی هوافضای سپاه را افزایش داده است.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: استفاده از موشک های خیبر در واقع این قابلیت را در مجموعه ای ایجاد کرد که بسیار مانورپذیر، تاکتیکی است به دلیل کاهش وزن که یک سوم شده است و فرصت بسیار خوبی را در اختیار ما قرار داده است. استفاده کن.”

سردار حاجی زاده افزود: این موشک تقریباً یک ششم زمان آماده سازی و شلیک در موقعیت را کاهش داده و با قضاوت از مواد به کار رفته در کلاهک آن، قدرت آن چندین برابر TNT افزایش یافته است.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه خاطرنشان کرد: در جنگ‌های امروز با این فرصتی که در اختیار ما قرار گرفت، واقعاً می‌توانیم از این نوع موشک که در مرحله پایانی قدرت مانور بالایی دارد، برای دستیابی به اهداف متعارض و فواصل 1450 استفاده کنیم. کیلومتر تا ضربه و ضربه تاکید کرد: این سامانه پان ایرانیستی از ایده تا محصول توسط دانشمندان پرتلاش نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طراحی و ساخته شده است.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

رکورد ویو لایو اینستاگرام

رکورد ویو لایو اینستاگرام یا همان پربازدیدترین پخش زنده اینستاگرام به چه اکانتی تعلق دارد؟ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.