با تمام توان در جهت پاسخگویی به مطالبات بازنشستگان کشوری گام برمی‌داریم

[ad_1]

مدیرکل صندوق بازنشستگی کشوری در پیامی فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر و حلول 22 بهمن را به ملت محترم به ویژه بازنشستگان تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش ایسنا، به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، محمد اسکندری در پیامی گفت: انقلاب اسلامی ایران یکی از مردمی ترین رویدادهای تاریخ است که برای ما شناخته شده و پدیده ای منحصر به فرد است. فرزانگان، دلاوران و مجاهدان ایران در تمام مراحل انقلاب اسلامی، همیشه خالصانه از جان و مال خود برای به اهتزاز درآوردن پرچم اسلام و مبارزه با ظلم، ظلم و جهل فروگذار نکردند. حضور اقشار مختلف مردم و ایثار شهدای گرانقدر انقلاب و دفاع مقدس در اماکن تاریخی گواه روشنی بر این امر است. امروز باید تلاش خود را برای «مردمی» ساختن تصمیمات و سیاست های کشور در جهت خدمت و جلب رضایت مردم شریف ایران به کار گیریم.

اهمیت خدمت رسانی به مردم برای همراهی بیشتر با انقلاب اسلامی زمانی آشکارتر می شود که در نظر بگیریم جبهه ظلم و کفر با استفاده از ابزارهای مختلف به ویژه تحریم های سرکوبگرانه و فشار حداکثری بر اقتصاد ایران، تمام تلاش خود را برای توقف انقلاب و دوری جستن انجام می دهد. آرمان های اصلی انقلاب قبلاً مورد استفاده قرار گرفت تا اینکه آن خط خروشان و آهنین شکست. در حالی که پیشرفت روزافزون کشور، برخلاف میل بدخواهان، فردای بهتری را برای مردم ایران نوید می دهد. همانطور که جمهوری اسلامی در این 43 سال نیرومندتر شده و روز به روز قوی تر و ریشه دار می شود و این حرکت به سوی توفیق الهی در آینده بهتر از گذشته ادامه خواهد داشت و باز هم دشمن شکست خواهد خورد.

در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، صندوق بازنشستگی کشوری با بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی (ره) و شهدای گرانقدر تفاهم می‌کند تا تمام توان خود را برای برآوردن انتظارات و مطالبات فرهیختگان به کار گیرند. طبقه مستمری بگیران و کارمندان دولت؛ زیرا هیچ رفتار و اقدامی را انقلابی تر از خدمت صادقانه و فداکارانه به ذی نفعان و صاحبان واقعی صندوق نمی داند. این صندوق تمام تلاش خود را می کند تا زمینه فساد را از بین ببرد و به وجوه و اموال مستمری بگیرانی که اعتماد و مشارکت آنها با عزیزانمان داریم آسیبی وارد نشود.

با تبریک و گرامیداشت یاد و خاطره بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی (ره)، شهدا و ایثارگران انقلاب اسلامی، پاسداران و مدافعان حرم، فرا رسیدن ایام الله دهه فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به اینجانب ضمن تبریک ویژه به بازنشستگان عزیز، سربلندی و سربلندی روزافزون ایران اسلامی را در سایه ولایت حضرت ولی عصر (عج) و رهبری رهبر معظم انقلاب از خداوند متعال خواستارم.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

رکورد ویو لایو اینستاگرام

رکورد ویو لایو اینستاگرام یا همان پربازدیدترین پخش زنده اینستاگرام به چه اکانتی تعلق دارد؟ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.