جمع بندی نهایی بودجه ۱۴۰۱ شهرداری تهران در کمیسیون تلفیق شورای شهر

[ad_1]

بررسی بودجه 1401 شرکت، منطقه، سازمان و معاونت شهرداری تهران و تعیین هزینه های ماموریت بودجه در کمیسیون تلفیق تکمیل و برای ارائه در جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران آماده شده است.

به گزارش ایسنا، پس از تصویب سقف بودجه در صحن شورای شهر تهران، تمامی کمیسیون های تخصصی پس از جلسات جداگانه با مناطق مربوطه، نظرات خود را کتباً به کمیسیون برنامه و بودجه ارائه کردند.سازمان ها و شرکت های شهرداری تهران. به کمیسیون برنامه و بودجه رسید.

همچنین روز گذشته کمیسیون تلفیق با حضور روسای کمیسیون های مربوطه بودجه سال 1401 را بررسی و در این خصوص تصمیم گیری کرد.

در این جلسه نظر کمیسیون برنامه و بودجه در خصوص جمع بندی نهایی تبصره های بودجه و نیز بودجه شرکت ها، سازمان ها و کارکنان کشور ارائه شد.

اعضای کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر تهران همچنین در خصوص هزینه های بودجه 1401 شهرداری تهران در حوزه حمل و نقل و ترافیک، خدمات شهری، امنیت و مدیریت بحران، شهرسازی و معماری، توسعه اجتماعی و فرهنگی، خدمات شهری، امنیت و مدیریت بحران، بحث و تبادل نظر کردند. مدیریت و توسعه اطلاعات شهری، ارقام مخارج بودجه را خلاصه کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل برنامه و بودجه شهرداری تهران، بر اساس جمع بندی کمیسیون تلفیق، لایحه بودجه کل سال 1401 شهرداری تهران ارائه و به رأی گذاشته می شود. در شورا اوایل هفته آینده

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

نحوه عملکرد انواع صفحه برش (2)

نحوه عملکرد انواع صفحه برش برش لیزر آهن, برش لیزر آهن, خدمات برش لیزری ورق …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.