روند صعودی کرونا در استان گلستان/ آمار بستری از مرز ۵۰۰ بیمار عبور کرد

[ad_1]

ایسنا/ گلستان رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان با بیان روند رو به افزایش بیماری عروق کرونر در این استان گفت: تعداد بیماران مبتلا به بیماری عروق کرونر بستری در بیمارستان های استان گلستان از مرز 500 نفر گذشت.

دکتر سعید گل فیروزی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به روند رو به رشد بیماری عروق کرونر در کشور و قرار گرفتن در ششمین پیک کرونا، گفت: در چنین شرایطی انتظار همکاری مردم و رعایت کامل آن را داریم. با پروتکل های آسیب پزشکی.” خطرات این اوج را کاهش دهید و سعی کنید با سرعت کمتری به اوج این قله برسید.

وی گفت: هیچ توصیه ای مؤثرتر از سه توصیه معمول ما در مورد رعایت فاصله فیزیکی، پوشیدن ماسک و اطمینان از تهویه مناسب در مکان های مختلف نیست.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان با اعلام آمادگی کامل کادر پزشکی کل استان برای مبارزه با پیک ششم، گفت: همه بیمارستان های ما آماده خدمت رسانی هستند، اما باید در نظر داشته باشیم که همکاران ما به صورت مستمر برای خدمت رسانی بوده اند. دو سال.” آنها از این بیماری رنج می برند و در وضعیت جسمی و روحی بسیار بدی قرار دارند که انتظار داریم با رعایت پروتکل های بیشتری به کادر درمانی کمک کنیم.

گل فیروزی تعداد بیماران بستری شده در استان را از مرز 500 نفر عبور داد و گفت: آخرین آمار بستری در روز گذشته حاکی از بستری شدن 509 بیمار عروق کرونر در استان گلستان است که از این تعداد 68 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه هستند. درمان و حداکثر 32 نفر به یک دستگاه تنفس مصنوعی متصل هستند.

وی با اشاره به برگزاری راهپیمایی خودرویی در روز جمعه 22 باخمن گفت: در حالی که این راهپیمایی به صورت خودرویی و سخنرانی در فضاهای باز برگزار می شود، همچنان از مردم عزیز انتظار داریم که به پروتکل ها احترام بگذارند و از اقدامات فردی و اجتماعی حمایت کنند. اقدامات لازم در برابر ایمنی عروق کرونر

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

رکورد ویو لایو اینستاگرام

رکورد ویو لایو اینستاگرام یا همان پربازدیدترین پخش زنده اینستاگرام به چه اکانتی تعلق دارد؟ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.