اضافه شدن دو پهپاد جدید به ناوگان نیروهای مسلح

[ad_1]

با حضور امیر سرتیپ آشتیانی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، امیر حاجه فرد مدیرعامل سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع و جمعی از مسئولان لشکری، دستاوردهای این سازمان در عرصه میدانی مورد بررسی قرار گرفت. ارائه شده توسط پهپاد

به گزارش ایسنا، سردار سرتیپ محمدرضا آشتیانی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با حضور در نمایشگاه دستاوردهای پهپاد سازمان صنعت هوانوردی، با حضور در جلسه این سازمان، ایام الله دهه فجر و رجب را تبریک گفت و همچنین یاد و خاطره شهدای صنعت دفاعی را گرامی داشت. به ویژه شهید دانشمند دکتر محسن فخری زاده در سخنانی گفت: بی شک صنعت پهپاد یکی از نقاط قابل اعتماد در افزایش اقتدار و توان دفاعی جمهوری اسلامی است.

وی با بیان اینکه نزدیک به 4 دهه از شکل گیری این صنعت داخلی در مجموعه صنعتی هوانوردی وزارت دفاع می گذرد، تصریح کرد: امروز در چهل و سومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به رهبری حکیمانه فرماندهی معظم کل قوا امام خامنه ای) و به همت کارکنان و دانشمندان صنعت هوانوردی شاهد تبلور و شکوفایی صنعت پهپاد و ظهور دستاوردهای عملیاتی جدید در این مجموعه هستیم.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه «پهپاد» یکی از ارکان کلیدی توان رزمی و عملیاتی نیروهای مسلح در افق فراتر از جمهوری اسلامی است، گفت: راه درازی تا رسیدن به این هدف داریم. به اوج توانمندی ها در این زمینه دست یابیم و باید با اتکال به خداوند متعال و با تدبیر و اراده و تلاش روزافزون در جهت اعتلای این صنعت و عرضه محصولات جدید تلاش کنیم.

تکمیل ناوگان نیروهای مسلح با دو پهپاد جدید

سردار سرتیپ محمدرضا آشتیانی با اشاره به روندهای جهانی و درگیری های منطقه ای و نسل های مختلف تسلیحات و تجهیزات، افزود: امروزه نقش پهپادها در نبرد، وظایف مختلف شناسایی و عملیاتی از جمله نظارت، تشخیص نوری و سیگنال، رزمی و… ، جنگل و … غیر قابل انکار است و این محصول استراتژیک به عنوان یکی از سیستم های اصلی در تمامی صحنه های زمینی، هوایی، دریایی و … نقشی کاربردی و کلیدی دارد.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در خصوص پهپادهای پیشرفته به نمایش درآمده در دستاورد پهپاد گفت: ورود به تولید نسل های بسیار پیشرفته پهپاد سنگ بنای عزم، اراده و ایمان وزارت دفاع است. دفاع و حمایت از نیروهای مسلح و تحقق شعارها. – می توان.

وی با قدردانی از دانشمندان و متخصصان صنایع دفاعی، شبکه های همکار و همه کسانی که در این دستاورد بزرگ ملی نقش داشته اند، گفت: انتظارات صنعت پهپاد، توانمندی ها و ماموریت های آن بیش از هر چیزی است که تاکنون به دست آمده است. در نظر داریم با توسعه توانمندی ها، نوع ماموریت و تنوع کاربری پهپادها، این محصول بسیار استراتژیک و قابل اعتماد را به عنوان یکی از ارکان مهم دفاع فکری، عالی و قابل اعتماد در جبهه های مختلف کشور توسعه دهیم. نیروهای مسلح و کشورهای دوست.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

نحوه عملکرد انواع صفحه برش (2)

نحوه عملکرد انواع صفحه برش برش لیزر آهن, برش لیزر آهن, خدمات برش لیزری ورق …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.