خیاطیان: دوستانی که معتقدند دولت گفتمان ندارد، اجحاف می‌کنند

[ad_1]

رئیس مرکز مطالعات راهبردی رئیس جمهور تصریح کرد: امروز دشمن در تلاش است تا قدرت قدرت را به ضعف تبدیل کند و آن را در قالبی کاذب نشان دهد و این اتفاق در حوزه سفرهای استانی و سفر رئیس جمهور به روسیه.”

به گزارش ایسنا، محمدصادق حیاتیان در نشست بیانیه گام دوم و جهاد تبیینی اظهار کرد: بیانیه گام دوم یک بیانیه تبیینی است و ما آن را تبیین شرایط قبل از انقلاب و شکل گیری انقلاب می بینیم. تبیین شعارهای انقلاب برای جلوگیری از انحراف انقلاب را هم می بینیم. تبیین دستاوردهای انقلاب از دیگر جنبه های بیانیه گام دوم است.

وی با اشاره به پیشرفت ایران در رتبه‌بندی جهانی در تاریخ انقلاب، افزود: این بیانیه همچنین با تبیین امکانات انقلاب، فهرستی از فرصت‌ها برای پیشرفت کشور و آینده کشور ارائه کرد. . بحث شد.”

خیاطیان با تاکید بر اینکه باید از بیانیه گام دوم برای گفتمان سازی استفاده کرد، ادامه داد: این بیانیه روزها و ساعت ها قابل صحبت است و می توان آن را مانیفست جمهوری اسلامی دانست. گفتمان دولت سیزدهم نیز مبتنی بر مبانی اساسی انقلاب اسلامی است.

وی در خصوص جایگاه عدالت در گفتمان دولت سیزدهم تاکید کرد: به نظرم دوستانی که معتقدند دولت گفتمان ندارد، ناعادلانه عمل می کنند. اگرچه ممکن است توضیح مناسبی برای این موضوع وجود نداشته باشد. مردم هنوز طعم شیرین عدالت را نچشیده اند و عدالت را باید گفتمان اصلی دولت دانست که در دولت سیزدهم اتفاق افتاد.

خیاطیان با تاکید بر اینکه مردم و نخبگان بر این باورند که امروز دولت مردمی است و سیاست های خود را بر اساس مردم انجام می دهد، تصریح کرد: می بینیم که امروز دشمن تلاش می کند با گمراه کردن، قدرت دولت را به ضعف تبدیل کند. این اتفاق در چارچوب سفرهای استانی و سفر رئیس جمهور به روسیه رخ داد.

رئیس مرکز تحقیقات راهبردی ریاست جمهوری ادامه داد: در خصوص سفر رئیس جمهور به استان ها که گفته می شود با خصلت های پوپولیستی همراه است و به نفع کشور نیست، باید گفت که این یک تصویر غلط و یک روایت غلط است. این را باید جهاد توضیح داد.

خیاطیان یادآور شد: همچنین در مورد سفر آقای رئیسی به روسیه که با روایت های نامناسب و نادرست می خواهند آن را به نقطه ضعف تبدیل کنند، هرچند همه این روایت ها در مورد تشریفات و احوالپرسی رئیس جمهور منتشر شده است، اما توجه فعالان در فضای مجازی است. ” آنها همچنین عمدتاً از اقشار نخبه کشور تشکیل شده اند که شامل آنها نمی شود. ظاهرا قرار بود سفر رئیس جمهور فرانسه به روسیه انجام شود و باید عکس های او منتشر می شد تا فضا کمی تغییر کند.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

نحوه عملکرد انواع صفحه برش (2)

نحوه عملکرد انواع صفحه برش برش لیزر آهن, برش لیزر آهن, خدمات برش لیزری ورق …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.