۲۰۰ نفر از مددجویان زندان‌های لرستان معتکف می‎شوند

[ad_1]

ایسنا/ لرستان رئیس اداره فرهنگ و تربیت اداره کل زندانهای لرستان از برگزاری مراسم معنوی اعتکاف در زندانهای استان خبر داد و گفت: 200 مددجوی زندانهای لرستان در طرح معنوی اعتکاف شرکت می کنند.

روشن پور در گفت وگو با ایسنا مجتبی، از برگزاری مراسم معنوی اعتکاف در زندان های استان خبر داد و گفت: 200 مددجوی زندان های استان لرستان در برنامه معنوی اعتکاف شرکت می کنند.

وی افزود: این مراسم در سال های گذشته در سطح مساجد شهرستان و منحصراً برای مددجویان زندان برگزار می شد. امسال با توجه به وضعیت تاج سرخ در استان مراسم اعتکاف در سطح مصلای زندان برگزار می شود.

روشن پور با بیان اینکه مددجویان زندان سه نوبت واکس کرونا دریافت کردند و در نظر داریم این مراسم را طبق روال و پروتکل های پزشکی ستاد کرونا برگزار کنیم، افزود: در بند نسوان زندان مرکزی خرم آباد.

وی برگزاری محافل قرائت قرآن، برگزاری مسابقات کتابخوانی با موضوع امام علی (ع) را از جمله برنامه های زندان های لرستان به مناسبت میلاد امام علی (ع) عنوان کرد و گفت: در حال تبدیل شدن است.

رئیس اداره فرهنگی و تربیتی اداره کل زندانهای لرستان در خاتمه یادآور شد: بیشترین تعداد زندانیان در زندانهای لرستان مربوط به دو زندان مرکزی خرم آباد و بروجرد است.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

نحوه عملکرد انواع صفحه برش (2)

نحوه عملکرد انواع صفحه برش برش لیزر آهن, برش لیزر آهن, خدمات برش لیزری ورق …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.