مطالعه ژل شستشوی صورت سینره؛ بررسی محصول برند Cinere دکتر فارمو سبد خرید

ژل شستشوی صورت سینره؛ بررسی محصول برند Cinere – دکتر فارمو
فوم شستشو, ژل شستشوی صورت

وجود ترکیبات روغنی گوناگون و اسانس های گیاهی مناسب برای پوست، بخش دیگری از فرمولاسیون ژل شست و شو صورت را تشکیل می دهند. همچنین علاوه بر وجود مواد شیمیایی بکار رفته در صابونها و پاک نشدن کامل آن از روی پوست صورت، امکان ایجاد خشکی، التهاب و آلرژی بر روی پوست میگردد. استفاده از پاک کننده ها دو بار در روز کافیست. سایزهایی با حجم ۱۵۰ و ۳۰ میلی لیتر است که هر دو سایز در بسته بندی تیوپی وارد بازار میشود. ژل شستوشوی آمبرلا کد 03 در حجم 310 میلیلیتر در بازار وجود دارد. با در نظر گرفتن این نکته که افراد مختلف دارای پوست هایی با ویژگی های مختلفی هستند، مثلا با توجه به این که اینکه شما پوستی طبیعی، خشک، حساس، لطیف یا مستعد آکنه دارید، انواع فیس واش های طبیعی متناسب با پوست شما وجود دارد. در حالی که نوع بدون کف در انواع مختلف مانند روغنی، کرمی، میسلار واتر وجود دارد. پوستهای خشک: اگر پس از شستوشوی صورت، پوست صورت شما خشک و پوسته پوسته شده است، پوست شما از نوع حساس و خشک میباشد. اگر پوست بسیار حساس و آسیب پذیری دارید پس ژل شستشوی صورت ارگانیک انتخاب خوبی است. مقداری از ژل را با حرکات دورانی روی صورت ماساژ دهید و کاملا با آب بشویید. A rtic​le has  been c re ated  wi᠎th GSA Conte᠎nt G en᠎er᠎ator Dem ov​er si on​.

استفاده از ژل شستشو صورت باعث میشود که آلودگی، عرق، سبوم، باکتریها، سلولهای مرده و آرایش از سطح پوست کاملا پاک شود. اولین مرحله، شستن دست ها و پاک کردن آن ها از آلودگی هاست. برای عمل شستن می توانید از نوک انگشت استفاده کنید. بنابراین علاوه بر این که با این محصول، پوست خود را از آلودگی ها پاک می کنید ، میزان ترشح چربی پوستتان کنترل می شود و حفره های باز پوستی شما از بین می رود. همیشه توصیه می شود از ژل پاک کننده ای استفاده کنید که با پوست شما سازگارتر باشد. اما توجه کنید که بهترین ژل شستشوی صورت نباید حاوی انواع الکل باشد زیرا الکل ها آسیب ها جدی به پوست وارد می کنند. به ژل شست و شو فرصت کافی را دهید تا عمل لایه برداری و شست و شو را به طور کامل انجام دهد. به همین علت باید در مقابل آلودگی های محیطی، گرد و غبار، خشکی و چربی از آن محافظت کرد؛ چراکه می تواند به پیری پوست منجر شود و فرایند پیری پوست را سریع تر سازد.

فوم شستشو مای به دلیل بافت سبک و نفوذ بهتر به درون پوست، چربی پوست را بسیار سریعتر از صابون و ژل پاک سازی نموده و درنتیجه، اثرات درمانی مطلوبتری دارد. این محصول شامل «سبومین پیرکتون اولامین»، «اسید سالسیلیک»، «روغن تیتری اویل» و مواد پاککننده غیرصابونی ملایم و «اسیدیته» است که با پوست سازگاری دارد و از بروز جوش و آکنه جلوگیری میکند. همچنین تمیز کردن منظم با فیس واش به حفظ اندازه مناسب منافذ پوست کمک می کند. این محصول با دارا بودن روغن نارگیل، جوانه گندم، بادام، کتان و کرچک، ترکیبی از آنتیاکسیدانهای گیاهی قدرتمند را داشته که به محافظت از پوست در مقابل رادیکالهای آزاد و تهاجمات محیطی کمک کرده و در عین حال باعث تسکین و حفظ نرمی و لطافت پوست تحریک شده میشود. با دارا بودن عصاره گیاه جوجوبا موجود در فوم پاک کننده صورت مای مدل Acneline، بواسطه اثرات ضدالتهابی و نرم کنندگی عالی، ضمن کمک به رفع التهاب پوست، موجب نرمی و لطافت و احساس آرامش بیشتر پوست نیز می گردد. A᠎rticle has been g ener at᠎ed  by GSA Conte nt  Gene᠎ra tor DEMO!

توصیه می کنیم برای پاک کردن آرایش، ابتدا از میسلار واتر یا پد مخصوص پاک کردن آرایش استفاده نمایید. برای همین توصیه می شود که برای شست و شو صورت ترجیحا از صابون استفاده نکنید. ژل شستشوی صورت ، پاک کننده ای ملایم و سازگار است که مهم ترین مزیت آن حفظ رطوبت پوست است. این محصول ، سازگار با انواع پوست طراحی شده و پوست را دچار حساسیت نمی کند. ژل شست و شو های مختلفی برای پوست صورت طراحی شده اند. ژل شستشوی صورت ارگانیک با کف، متشکل از سورفاکتانت ها است. فیس واش کف کننده برای پوست های خشک خیلی مناسب نیست، زیرا روغن های طبیعی را از پوست دور می کند، اما برخی از مواد فیس واش های ارگانیک حاوی روغن های گیاهی مانند نارگیل و جوجوبا هستند که به حفظ رطوبت پوست کمک می کنند. فیس واش ارگانیک متشکل از روغن های گیاهی، گیاهان، میوه ها و خاک رس طبیعی است که صورت شما را پاک می کند، و پوست آن را ترمیم و تقویت می کند. شستشو با فوم انار متابولیسم سلول های پوست را تقویت می کند.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

نحوه عملکرد انواع صفحه برش (2)

نحوه عملکرد انواع صفحه برش برش لیزر آهن, برش لیزر آهن, خدمات برش لیزری ورق …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.