مطالعه فیلتر درایر چیست و چگونه کار میکند وب سایت ما

فیلتر درایر چیست و چگونه کار میکند
کر درایر, فیلتر درایر, پوسته کر

گلدن گرام APK بدون فیلتر فيلتر شكن 7.0.1 (Android uygulaması این نوع کر درایر در انواع مبرد های R22، R32، R134a، R404A، R410A، R407C، R23، R600، R600a، R744، R1234yf، R1234ze، R407f، R290، R452A، R444B، R449A، R448A و R450A استفاده می شوند. به این معنا که در زمان نصب باید در جهت مشخصی روی خط لوله سوار شود. در فیلتر درایر دوجهته از شیر یکطرفه استفاده می شود تا عملکرد فیلتر به درستی صورت گیرد. يک سايد گلس مشخص کننده ميزان مبرد و رطوبت موجود در سيستم است. سبز – سطح رطوبت در مبرد خطرناک نیست. پس هیچ جایی برای اشتباه گرفتن آن ها نیست. تشخیص زمان تعویض فیلتر یکی از بهترین روش ها این است که لوله ورودی و خروجی فیلتر را با دست لمس کنیم اگر دمای لوله در هر دو طرف یکسان بود نیازی به تعویض فیلتر نیست ولی اگر دما در خروجی فیلتر کمتر از ورودی بود یعنی در فیلتر گرفتگی ایجاد شده و همین امر باعث سرد تر شدن مایع مبرد هنگام خروج از فیلتر شده،؛ لذا این امر هشدار دهنده زمان تعویض فیلتر می باشد.جهت تعویض فیلتر باید هنگامی که سیستم روشن است و در حال کار است شیر دستی مایع قبل از فیلتر را ببندیم ، در این هنگام درجه گیج مکش کمپرسور شروع به کم شدن می کند و برای اینکه کنترل فشار پایین فرمان قطع ندهد باید آن را یکسره کرد یا آن رو روی صفر تنظیم کرد. ᠎Th᠎is w as creat ed  with t he  help ​of G​SA Con​te nt Generator DEMO.

اين مواد رطوبت موجود در گاز و مايع مبرد را جذب ميکنند.

گرد و غبار و آلودگی در ترکیب با مبرد، رطوبت و درجه حرارت بالا موجب تشکیل اسید می شود. فيلتر دراير را همچنين ميتوان در خط ساکشن نصب کرد تا از کمپرسور در برابر مواد زايد و رطوبت محافظت کند. فيلتر دراير به صورت طبيعي در خط مايع نصب ميشود جايي که براي محافظت از اکسپنشن ولو به کار ميرود. به صورت طبيعي بعد از فيلتر دراير نصب ميشود. هستند. بخشی از این هدفها مربوط به تغییر هوای محیط زندگی و یا محل کار است. این قطعه در سیستم های برودتی و تهویه مطبوع تجاری و صنعتی کاربرد دارد. در نتیجه حتما باید از فیلتر درایر سردخانه در لوله سیکل برودتی استفاده کرده و آن را نصب کرد. فیلتر درایر ازجمله قطعات در چرخه برودتی است ودر دو نوع دایمی و باهسته قابل تعویض می باشند فعالیت اصلی آن جذب ناخالصی ورطوبت در مبرد است. اين مواد رطوبت موجود در گاز و مايع مبرد را جذب ميکنند. زماني که ميزان رطوبت نسبي به 10% ميرسد، در اين نقطه چندين لايه بخار آب تشکيل ميشود و در اين شرايط مهمتري روش جذب، جذب فيزيکي است. Th᠎is was g​enerated by GSA Content ​Ge​nerato᠎r DE​MO.

پلي استر به کار رفته در فيلتر باعث جذب مواد زايد سيکل ميشود. فیلتر سپراتور اطلس کوپکو نیز از این امر مستثنی نبوده با گذر عمر کاری ما بین ۱۰۰۰ تا ۴۰۰۰ ساعت بسته به مواد اولیه نیاز به تعویض خواهد داشت و شما میبایست برای خرید فیلتر کمپرسور هوای جدیدی اقدام کنید. فراموش نکنید که حتما به صورت دوره ای در صورت دیدن علائم بالا حتما اقدام به تعویض فیلتر درایر سردخانه کنید. تولید این جاذب به صورت دانه ای است و کر درایر های توری ساکشن که از آن ها ساخته می شوند می توانند به دو شکل فیزیکی و شیمیایی فرآیند جذب رطوبت و ترکیبات شیمیایی را انجام دهند. در برخی از کمپرسورها، روغن ارگانیک استفاده میشود که در صورت تماس این روغنها با اکسیژن در دماهای بالا ساختمان روغن منهدم شده و اسید تولید میشود. دوجهته: در برخی از سیستم ها از این فیلتر درایر استفاده می شود.

یعنی هنگام نصب آن، باید در مسیر لوله قرا بگیرد.

خط مایع : محل نصب این فیلتر داریر، در مسیر بازگشت سیال مبرد می باشد. همانطور که اشاره شد، در بازار انواع مختلفی از فیلترهای درایر وجود دارند که اغلب آن ها به صورت یکطرفه طراحی می شوند .فیلتر درایر یکطرفه یعنی هنگام نصب آن، باید در مسیر لوله قرا بگیرد. طوری که سیال به خاطر وزنی که دارد از رطوبت گیر عبور کرده و آمادهی ورود به کمپرسور گردد. روغن های POE: در اثر وجود رطوبت رخ می دهد. مهمترین واکنشی که در اثر ورود رطوبت به کمپرسور رخ خواهد داد، ایجاد محلول اسیدی میباشد. همانطور که اشاره شد، هنگام ورود ناخالصی ها و ذرات و یا رطوبت به سیستم تبرید در یک سیستم برودتی، ممکن است به قطعات و تجهیزات سردخانه مانند کمپرسور آسیب های جدی وارد شود. همچنین پوسته کر برند O&F ساخت چین بوده و در ابعاد و اندازه های کوچکتری نسبت به برند کستل تولید می شود. براي مشخص کردن ميزان آب از واحد جزء در ميليون يا PPMV و يا PPMW استفاده ميکنند. برخی دیگر شامل بخار برای کوچک کردن لباس و جلوگیری از اتو کشیدن است.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با توری ساکشن کستل وب سایت خود باشید.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

لیبل خام طرح کاپرا

لیبل خام ما برچسب‌هاي ارواح سفارشي با کيفيت برتر را براي طيف گسترده‌اي از مارک‌ها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.