حمل و نقل ساز (2)

حمل و نقل ساز
حمل پیانو

با وسایل مخصوص و تخصص در حمل پیانو و حمل گاوصندوق در حوزه و کار ما با مدیریت فوقالعاده حرفه ای و منظبط و همچنین منظم در اجرای کا در اتوبار تضمین میباشد . به ارسال بارهای تجاری که با هواپیماهای مخصوص به خارج از کشور فرستاده می شوند کارگو گفته می شود و به طور معمول بازرگانان بین المللی از آن استفاده می نمایند.در حقیقت بازرگانان و یا شرکت هایی که با شرکت های خارجی کار می کنند و به بیان دیگر در عرصه ی واردات و صادرات کالا فعال می باشند از خدمات کارگو استفاده می نمایند.از هواپیماهایی که مختص کارگو می باشد و در خطوط هواپیمایی استفاده می شود می توان به ایلیوشین آی ال 76 ، بلوگا و آنتونوف 225 اشاره نمود. افرادی که پیانو را جابجا میکنند، ترجیح میدهند بهجای اینکه پیانو را به طور عمودی و راست از پلهها ببرند، از ابزاری نظیر جرثقیل یا قرقره استفاده کنند. معمولاً برای حمل و نقل پیانو از ابزاری نظیر تخته حمل پیانو استفاده میشود. و مطمئن شوید از درب ورودی شما خارج میشود. حمل پیانو کاری نیست که شما خود به تنهایی بتوانید آن را انجام دهید.

معمولا اشخاص حرفه ای کاهش به سراغ این مدل پیانوها می پروسه و عمده به درد افراد جدید فعالیت در حوزه آموزش ترانه و پیانو می خورد. ساخت کنندگان، فناوری های آیتم استفاده خویش در راستا پروسه ضبط/ مدل سازی صدا را توسعه می دهند و همچنین در زمان طراحی، عملکرد کیبورد، سیستم بلندگو و کل ویژگی هایی که به همراه پیانو عرضه می شوند را ارتقا می دهند؛ به همین ادله است که صدا و حس پیانوهای دیجیتال از یک اسم تجاری به دیگری متفاوت است. 1.در ورودی خانه را اندازه میگیریم و مطمئن میشویم حداقل در دو طرف در ورودی کمی فاصله اضافه است. دو نوع مهم پیانو دیواری و پیانوی رویال داریم. به همین ترتیب احتمالا امروز افراد معدودی مایل باشند از یک پیانوی دیجیتال که 20 سال قدمت دارد استفاده کنند چرا که فناوری موجود در آن زیاد نامرغوب خیس از چیزی است که می اقتدار حساس همین هزینه (یا کمتر) به دست آورد.

از لحاظ دمایی ایده آل ترین شرایط، دمای ۲۰درجه سانتی گراد و رطوبت نسبی ۴۵ تا ۶۰ درصد است. تا بتوانند بهترین و ایده آل ترین خدمات را به شما ارائه نمایند. مرد برتر از همین بند استفاده می کند ، به دور مچ و بازوها پیچیده شده میباشد ، تا آن ها را بسط دهد تا بتوانند به راحتی انتهای پیانو خویش را بلند کنند. یادمان باشد که تمام موضوع جابه جائی پیانو محدود به نحوه بلند کردن و یا چگونگی انتقال آن از یک محل به محل دیگر نمیباشد ، گاهی اوقات با توجه به طول مسافت ، شرایط مکانی مبدا و مقصد ، شرایط بارگیری و تخلیه و یا نحوه حمل (زمینی دریایی هوائي) باید قبل از انجام هر اقدامی برای شروع جابه جائی پیانو آن را بسته بندی و ایمن سازی کنیم.چگونگی بسته بندی و آماده سازی آن برای انتقال به محل جدید با توجه به شرایط بالا متغیر و متفاوت است. ویا اینکه نحوه گرفتن بدنه یک پیانو برای بلند کدن بسیار حائظ اهمیت میباشد چرا که اگر جایی از بدنه که استحکام لازم برای بلند کردن را نداشته باشد گرفته شود به طور حتم موجب بروز آسیب جدی در پیانو خواهد شد. هنگام رسیدن به پله، تخته حمل برداشته و به طور آرام و کنترل شده پیانو به سمت پایین حرکت داده میشود. Post was cre at​ed with t he help  of  GSA Cont en t Gene​rato᠎r ​DE᠎MO!

سپس اندازه دقیق وضعیت آنها گرفته شده و صندوق چوبی محکم که در آن از روبرو باز میشود ساخته می گردد . تمامی لوازم مانند پیانو بسته بندی شده باید علاوه بر شماره گذاری آنها به صورت کامل و دقیق در لیست جداگانه جهت ارائه به گمرک کشور مبدأ ارسال آماده شود. در شرایطی که در خانه یا این که محل فعالیت خویش یک پیانو دارید که می خواهید آن را جابجا کرده و به مکان دیگری منتقل کنید، سفارش می گردد که از سپردن فعالیت جابجایی پیانو به اشخاصی که فعالیت آنها حمل بارهای ساده و غیر کلیدی است، خودداری کنید و پیانو را در گروه دیگر اثاثیه پهناور و سنگین منزل نگذارید و برای حمل آن از روش حمل وسایل همین چنینی به کار گیری نکنید، زیرا در حمل پیانو می بایست نکاتی مثل زمان حمل اشیا قیمتی رعایت شود. منظور ازروش صحیح حمل پیانو تنها جابجایی آن از یک محل به محل دیگر نیست.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

رکورد ویو لایو اینستاگرام

رکورد ویو لایو اینستاگرام یا همان پربازدیدترین پخش زنده اینستاگرام به چه اکانتی تعلق دارد؟ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.