روسیه به دنبال اخذ تضمین‌های امنیتی از اوکراین است

[ad_1]

این کارشناس مسائل بین الملل با تاکید بر اینکه تنش بین روسیه و اوکراین از طریق دیپلماسی قابل حل است، گفت: هدف روسیه جلوگیری از پیوستن اوکراین به ناتو است زیرا امنیت روسیه در خطر است.

عماد آبشناس در تحلیل جنگ روسیه و اوکراین به ایسنا گفت: این یک عملیات ویژه است، همانطور که خود روس ها گفتند، این یک جنگ تمام عیار نیست، هدف روسیه جلوگیری از پیوستن اوکراین به ناتو است. امنیت در خطر است

وی افزود: دلیل اصلی این اتفاقات ابتدا آمریکا و سپس زلینسکی رئیس جمهور اوکراین است که دست نشانده و عوامل آمریکایی در اوکراین است و به دستور آنها به مدت 2 سال دائماً تهدیدهای مختلفی را برای روسیه ایجاد می کند. 3 سال و بالاخره همدیگر را دیدیم.

او گفت: «ایده این است که آمریکایی‌ها می‌خواهند با وارد کردن روسیه به این جنگ، مردم اوکراین بدبخت‌تر شوند». از سوی دیگر روسیه به دنبال تضمین های امنیتی از اوکراین است.

این کارشناس بین الملل افزود: عده ای عاقل از اوکراین می توانند در مینسک (بلاروس) بنشینند و با روسیه به توافق برسند. در واقع برای دادن تضمین های امنیتی به روسیه که از خاک اوکراین علیه آنها استفاده نمی شود و اجازه نزدیک شدن به مرزهای روسیه را به آمریکا و ناتو نمی دهند. در نتیجه اگر آمریکایی ها سنگ اندازی نکنند، این موضوع از طریق دیپلماسی قابل حل است.
او در حمایت از ائتلاف آمریکا صحبت کرد، اما گفت که حفظ استقلال برای روسیه و اروپا مهم است.
این هیدرولوژیست همچنین گفت: اروپایی ها از این موضوع بیشترین آسیب را می بینند، بحث این نیست که وضعیت اقتصادی بدتر نشود، بلکه سیاست کلی و اهداف اصلی روسیه تغییر نمی کند.
انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

نحوه عملکرد انواع صفحه برش (2)

نحوه عملکرد انواع صفحه برش برش لیزر آهن, برش لیزر آهن, خدمات برش لیزری ورق …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.