تکلیف مجلس به وزارت کار برای راه اندازی سامانه اطلاعات بهره مندی ایرانیان

[ad_1]

نمایندگان مجلس شورای اسلامی به وزارت کار، تعاون و رفاه دستور دادند تا در سال 1401 سامانه اطلاعات مزایای ایران شامل اطلاعات زیرساخت های بهداشت، آموزش، حمل و نقل و انرژی در مناطق شهری و روستایی را راه اندازی کند.

به گزارش ایسنا، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در دومین جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی بند درآمدی لایحه بودجه 1401 پیشنهاد الحاقی روح الله نجابت را به تبصره 17 این لایحه بررسی کردند و در نهایت آن را تایید کرد.

بر اساس این پیشنهاد الحاقی به تبصره 17 لایحه:

1. وزارت تعاون، کار و رفاه به منظور ساماندهی و روان‌سازی سیاست‌های محرومیت‌زدایی و رفع تبعیض و ارتقای مناطق کمتر توسعه‌یافته، ظرف مدت شش ماه پس از ابلاغ این قانون با همکاری برنامه، این قانون را ابلاغ می‌کند. . و سازمان بودجه، وزارت کشور و معاونت مناطق کم برخوردار و توسعه روستایی رئیس جمهور با استفاده از توانمندی های پایگاه تامین اجتماعی ایران، سامانه اطلاعاتی ایران سود را راه اندازی کردند که شامل اطلاعات بهداشت، آموزش، حمل و نقل، آب و زیرساخت های انرژی و سایر زیرساخت های اساسی به طور جداگانه کلیه سکونتگاه ها و هر یک از مناطق شهری.

۲. کلیه دستگاه های اجرایی موضوع ماده 29 قانون برنامه ششم توسعه موظفند داده ها و اطلاعات لازم برای توسعه و تکمیل پایگاه درآمدی ایران را حداکثر تا یک ماه پس از درخواست وزارت تعاون در اختیار پایگاه درآمدهای ایران قرار دهند. . ، کار و حمایت اجتماعی.

3- کلیه نهادهای موضوع اصل 29 قانون برنامه ششم توسعه و بازداشتگاه های نیروهای مسلح موظف به رعایت اصل 110 قانون اساسی با رعایت اصل 110 قانون اساسی نظام مزایا هستند. سازمان برنامه و بودجه کشور موظف است در خصوص اقدامات انجام شده برای تامین مالی پروژه ها با هزینه دو سوم سه درصد صادرات نفت و گاز موضوع بند ب ماده 32 قانون احکام دائمی برنامه های توسعه اطلاع رسانی کند. سهم مناطق کمتر توسعه یافته، استفاده از مانده وجوه کشور، وام های استانی برای رفع محرومیت ها و اعتبارات اختصاص یافته از تبصره 14 قوانین بودجه سنواتی و سایر اعتبارات اختصاص یافته به منظور محرومیت زدایی از منابع عمومی. در سیستم مذکور

4. وزارت تعاون، کار و حمایت اجتماعی مردم موظف است از امکان ثبت اقدامات سلب آزادی موسسات خیریه و غیردولتی و همچنین ارائه پیشنهاد برای تکمیل و به روز رسانی وضعیت دسترسی به زیرساخت های اولیه در شهرک ها و هر میدان شهری برای این مؤسسات.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

نحوه عملکرد انواع صفحه برش (2)

نحوه عملکرد انواع صفحه برش برش لیزر آهن, برش لیزر آهن, خدمات برش لیزری ورق …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.