شکل دهی با برش بریک

شکل دهی با برش بریک
خمکاری بریک

۴. ریل فیوز مینیاتوری ۴ پل که از ۱۶ تا ۴۰ امپر موجود میباشد. ۲.ریل فیوز مینیاتوری دو پل که از ۲ تا ۶۳ آمپر موجود میباشد. ۳.ریل فیوز مینیاتوری ۳ فاز که از ۲ تا ۱۰۰ آمپر موجود میباشد. ۱.ریل فیوز مینیاتوری تک فاز که از ۲ تا ۶۳ آمپر موجود میباشد. فروشگاه الکترومبنا عرضه کننده انواع بست انتهایی، ترانس جریان، ترانس جریان مگ، ترانس جریان هریس، کنترل بار، کنترل فاز کلید گردان میباشد. ریل فیوز مینیاتوری در انواع مختلفی تولید و به بازار عرضه گردیده است. ریلهای مینیاتوری گالوانیزه همانند ریل آلمینومی نیز در طول و عمقهای مختلفی تولید میشود که شما میتوانید متناسب با نیاز خود یکی از انواع آنها را انتخاب نمایید. ریلهای مینیاتوری که با گالوانیزه سرد آبکاری شوند دارای ظاهری بسیار زیبا و براق میباشند و اگر خطی بر روی این محصول کشیده شود مانند خطی است که بر روی آهن کشیده میشود. قطعات تولید شده از ورقهای فلزی دارای این مزیت هستند که ماده اولیه آنها از مدول الاستیک و استحکام تسلیم بالایی برخوردارند بنابراین قطعات تولیدی دارای صلبیت و نسبت استحکام به وزن بالایی میباشند. همچنین توجه داشته باشید که ممکن است ریلهای مینیاتوری را با گالوانیزه سرد و یا گالوانیزه گرم آبکاری نمایند که این دو نوع گالوانیزه دارای تفاوتهایی میباشند. This post has  been gen erated  with the  help ᠎of G​SA Content G᠎enerator  DEMO.

این محصول نیز یکی دیگر انواع محصولات ریلهای مینیاتوری میباشد که از این محصول برای پیادهسازی انواع کنتاکتورها، کنترل بارها، کنترل فازها ک المانها در تابلو برق استفاده میشود. ریل فیوز مینیاتوری برای نگه داشتن تجهیزات برقی استفاده میشود. خمکاری برای مقاصد گوناگونی در صنایع از جمله تولید ساخت ماشین آلات مواد غذایی ،کشاوزری ، لوازم خانگی، صنایع خودرو سازی، ساخت کشتی ، هواپیما، تجهیزات نظامی و … استیل یکی از فلزات پرکاربرد در صنایع است که خمکاری و برش لیزر استیل از خدمات مجموعه آراکس لیزر می باشد. متعاقباً قالبهای دیگری جهت برش مواد اضافی و در آوردن سوراخهای ورق وجود دارد. هنگامی که به بررسی جزئیات آن میپردازیم، به نظر میرسد که پولک زنی یک فرآیند پیچیده برش شامل تغییر شکل پلاستیک ، شکست و تمایل ورق به سخت شدگی موضعی در گوشههای برش است. بنابراین محاسبه دقیق مقدار فشار وارد شده با در نظر گرفتن ضخامت ورق و شکل مورد نظر خمش، قبل از خمکاری ، ضروری است و از بروز اشتباهات جلوگیری خواهد کرد. در درب های فریم دار که روش قدیمی تر تولید درب های سردخانه ای میباشد از پروفیل آلومینیوم اکسترود شده بعنوان یک کلاف نگه دارنده برای ورق رویه و ورق زیره استفاده میشود و وجود پله جدایش و درز جدایش که محل تجمع آلودگی ها میباشد در این روش اجتناب ناپذیر است. Th᠎is ᠎da ta was created with the he lp ᠎of G᠎SA C​on te nt Gener at᠎or  Dem᠎oversion.

در خمکاری آزاد بدون قالب ، قطعه کار در امتداد لبه نگهداشته میشود تا تولید شود و یک سنبه از گیره در زوایای راست به سطح ورقه عبور میکند . این دستگاه با مهارکردن (کلمپ) قطعه کار بین یک پانچ و قالب، خمهایی با زاویه از پیش تعیین شده ایجاد میکند. فلز ورق یا صفحه را می توان به آسانی با فیکسچر های ساده و استفاده از یک پرس خم کرد. با توجه به جنس ورق و ضخامت فلز نوع خمکاری مشخص می شود و در ۲ حالت سر و گرم انجام خواهد شد. اگر نرمی فلز کم باشد ، ممکن است ترک خوردگی در سطح خارجی ورق ظاهر شود، اما مشکل بزرگ اغلب به دست آوردن زاویه خم دقیق و تکرارپذیر است. اما در ریلهایی که توسط گالوانیزه گرم آبکاری شوند مسئله متفاوت است. در سمت چپ انتهای قطعه ، لبه مقطع کشیده شده و ممکن است ترک بردارد و ارتفاع قسمت تاخورده (h) کاهش خواهد یافت. قطعه درسمت چپ ، داخل گیره قرار گرفته و ابزار لبه زنی به سمت پایین برای شکلدهی خم حرکت میکند. This ​data has  be​en gen᠎er ated by G​SA  Content G en erator Dem᠎over sion᠎.

اگر قطعه در نزدیکی لبه انحنادار شود یا هم فلنج و هم قطعه انحنادار شود (مشابه شکل 4 (ج)) لبه ممکن است هم کشیده شده و هم فشرده شود ، برخی تحلیلهای هندسی برای تعیین آن مورد نیاز است. در این روش تولید چون به فریم آلومینیوم نیاز نیست درز جدایش و پله جدایش بین ورق ها و فریم آلومینیوم که محل تجمع آلودگی ها میباشد وجود نداشته و به همین دلیل این نوع درب ها در کلین روم ها و محیط هایی که حساسیت بالا بهداشتی دارند بسیار کاربرد دارند. همچنین در این روش با گذشت زمان بر اثر فشارهای دینامیکی به درب امکان جدایش ورق ها از قاب آلومینیوم نیز وجود دارد.آریا بارون امکان تولید و تزریق درب ها با فوم عایق نسوز PIR را برای درب ها با کاربری در دماهای بالاتر از 300 درجه سانتی گراد را نیز دارد و همچنین این شرکت درب های با عایق پشم سنگ ( راک وول ) را که تا 900 درجه سانتی گراد تحمل دما دارند تولید می نماید. هنگامی که فلنج در سمت داخل باشد (قسمت سمت راست) امکان چروک خوردگی وجود دارد و ارتفاع لبه افزایش خواهد یافت. ملاحظه می شود که لبه سوراخ کشیده خواهد شد و پارگی محدودیتی برای ارتفاع اکستروژن خواهد بود.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با خم بریک وب سایت خود باشید.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

لیبل خام طرح کاپرا

لیبل خام ما برچسب‌هاي ارواح سفارشي با کيفيت برتر را براي طيف گسترده‌اي از مارک‌ها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.