قدردانی روسیه از ”رویکرد سازنده ایران” در تعامل با آژانس

[ad_1]

نماینده روسیه در سازمان های بین المللی در وین در بیانیه ای در نشست شورای حکام رویکرد ایران در تعامل با آژانس را سازنده توصیف کرد.

به گزارش ایسنا، میخائیل اولیانوف، نماینده روسیه در آژانس بین المللی انرژی اتمی در نشست شورای حکام درباره فعالیت های آژانس بین المللی انرژی اتمی در ایران گفت: ما از سازنده آن بسیار قدردانی می کنیم. این [رویه] این امر راه را برای پیشرفت قابل توجهی در برخورد با پادمان های مرتبط با ایران هموار کرد.

اظهارات نماینده روسیه در پی نشست دیروز شورای حکام در خصوص موارد دستور کار مرتبط با برنامه هسته ای ایران است.

تروئیکای اروپایی (آلمان، فرانسه و انگلیس) در بیانیه های مشترک و همچنین نمایندگان اتحادیه اروپا و آمریکا در وین، در نشست شورای حکام بیانیه های جداگانه ای ارائه کردند و بر اهمیت احیای توافق هسته ای برای تقویت نظارت و نظارت تاکید کردند. راستی آزمایی توسط آژانس برنامه هسته‌ای ایران از ایران می‌خواهد تا برخی از فعالیت‌های هسته‌ای خود را که در نتیجه خروج آمریکا از توافق هسته‌ای و اعمال تحریم‌های مختلف انجام شده، متوقف کند و از محدودیت‌های تعیین‌شده در این توافق فراتر رود.

این دیدار پس از سفر روز شنبه رافائل گروسی به ایران و دیدار وی با رئیس سازمان انرژی اتمی و وزیر امور خارجه ایران انجام شد.

گروسی در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از اولین جلسه شورای حکام دوشنبه گذشته گفت: «به طور کلی، توافقات رضایت بخشی در ایران در مورد نحوه ادامه کار انجام شده است».

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

نحوه عملکرد انواع صفحه برش (2)

نحوه عملکرد انواع صفحه برش برش لیزر آهن, برش لیزر آهن, خدمات برش لیزری ورق …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.