کلمات و تکنیک های مورد نیاز تسک 1 رایتینگ آکادمیک آیلتس

رایتینگ آیلتس بخشی است که حتی کسانی با زبان مادری انگلیسی هم در آن نمره از دست می دهند. به همین دلیل هم باید وقت و دقت ویژه ای را به رایتینگ اختصاص دهید. اگر رویه درستی در تمرین رایتینگ نداشته باشید نمی توانید متن های اصولی بنویسید. وقتی متنی را نوشتید باید یک فرد مسلط به زبان انگلیسی ایرادات گرامری و املایی متن شما را تصحیح کند. شرکت در دوره های آمادگی آیلتس راه خوبی برای حل این مشکل است. در آکادمی آموزش زبان مجازی بانی بست دوره های مختلف و اختصاصی در زمینه مهارت های آیلتس برگزار می شود. می توانید در وبسایت آکادمی اطلاعات کافی را با دریافت مشاوره رایگان از متخصصان و مدرسان بانی بست دریافت کنید.

آزمون رایتینگ آکادمیک به دشوار بودن معروف است. اما دلیل آن چیست؟

در ماژول آکادمیک که تنها تسک 1 آن با ماژول جنرال متفاوت است، شما با یک سری داده در جدول و نمودار مواجه خواهید شد. نوع تحلیل و برداشتی که قصد دارید بنویسید باید فقط بر پایه همان اطلاعات باشد. هرگز افکار و عقاید خودتان را وارد متن نکنید.

اما بیایید به علت سخت بودن تسک 1 بپردازیم. متنی که در آن پردازش اطلاعات و تشریح آن ها را انجام می دهید، نباید یک ساختار عادی مشابه مقاله و نامه های تسک 2 داشته باشد. در مقاله ی کلمات و تکنینک های مورد نیاز تسک 1 رایتینگ آکادمیک آیلتس، موارد ریزبینانه ای که باید در نوشتن رعایت کنید را پیدا خواهید کرد؛ مثل چگونگی استفاده از کلمات، لغاتی که باید در مقدمه رایتینگ تسک 1 رایتینگ استفاده کنید، لغاتی که مناسب برای تحلیل دیاگرام و نمودار است و یا استفاده از لغاتی که مناسب تفسیر شکل یا تصویری است که به شما داده اند.

در ادامه ی مقاله، نمونه جملاتی کاملا صحیح برای آغاز رایتینگ، تکنیک کِی، چطور، چگونه و همینطور چگونه در مورد چند نمودار در متن بنویسیم را قدم به قدم یاد خواهید گرفت.

 

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

آجر شیشه ای یا بلوک شیشه ای چیست؟

بلوک شیشه ای بنابراین، با اعتنا به اسـتفاده های فزاینـده ایـن گیـاه در ادامه طـب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.