کمپرسور سیلندر پیستونی بیتزر Bitzer سرما سازان غرب

کمپرسور سیلندر پیستونی بیتزر -Bitzer -سرما سازان غرب
کمپرسور بیتزر

البته این نوع کمپرسور برای کارکرد در دمای بالای صفر نیز مناسب است اما به دلیل قیمت نسبتاً بالای آن و نیاز به نصب تجهیزات اضافی در مدار تبرید آن، استفاده از آنها در این رنج دمای توجیه اقتصادی ندارد. پنج سال بعد یعنی در سال 1959 شرکت بیتزر موفق به تولید اولین کمپرسور سیلندر پیستونی نوع نیمه بسته (Semi hermetic) یا نیمه باز شد. شروع کار این شرکت با تولید شیر انبساط یا اکسپنشن ولو ترموستاتیکی و کمپرسورهای دو سیلندر و پیستونی آغاز شد و در طی 25 سال توانست محصولات خود را به بیش از 50 کشور دنیا صادر کند. در ابتدا، شروع کار شرکت بیتزر طراحی و تولید اکسپنشن ولوهای ترموستاتیک جهت سیستمهای برودتی و تهویه مطبوع بود که در ادامه، در سال 1940 اقدام به طراحی و تولید اولین کمپرسور برودتی خود از نوع سیلندر پیستونی نوع باز نمود. محصولات بیتزر در کارخانههای این شرکت در کشورهای آلمان، آمریکا، استرالیا و چین تولید میشوند که همه این شرکتها و تولیداتشان تحت نظارت و تأییدیه کیفی هسته مرکزی بیتزر در کشور آلمان میباشند. به دلیل عدم وجود تبادلات رسمی و مستقیم با شرکت بیتزر آلمان، شرکتهای مختلفی اقدام به واردات محصولات بیتزر از نمایندگی بیتزر در کشورهای دیگر از جمله امارات میکنند.

کمپرسور بیتزر

کمپرسور بیتزر محصولی از شرکت بیتزر (Bitzer) آلمان، بزرگترین تولید کننده کمپرسورهای برودتی جهت صنایع تهویه مطبوع و سرمایشی است. در سال 1991 شرکت بیتزر اقدام به طرح توسعه شرکت در داخل کشور آلمان به متراژ 25000 متر مربع نمود. شرکت بیتزر آلمان از سال ۱۹۳۴ انواع مختلفی از این تجهیز را تولید و به بازار معرفی کرده و به طور دائم محصولات خود را با نیازهای جدید تطبیق داده است. شرکت آبگین تهویه با ارائه مشاوره رایگان و خدمات پس از فروش و همچنین خدمات نصب در خدمت مشتریان عزیز است. از این نوع کمپرسور در ساخت سردخانه با دمای بسیار پایین و همچنین تونلهای انجماد استفاده میشود. کمپرسور سمی هرمتیک با نام کمپرسور پیستونی یا رفت و برگشتی نیز شناخته میشود. بخشی از تولیدات بیتزر به محصولات حاشیه ای اختصاص دارد برای مثال روغن کمپرسور تولیدی بیتزر نیز به مانند انواع کمپرسورهای هرمتیک ، اسکرو ، رفت و برگشتی و … طیف کمپرسورهای تولیدی شرکت بیتزر، هم از بابت نوع تکنولوژی تراکم و همتوان و ظرفیت تولید برودت بسیار متنوع میباشند.  Artic᠎le has been gen er ated ᠎wi᠎th GSA Content G en​erator Demoversion.

پیتر شافلر توانست 40 شرکت زیر مجموعه را به ثبت برساند و فعالیت تولیدی بیتزر را به چندین کشور در دنیا از جمله پرتغال، چین، استرالیا، آفریقای جنوبی، برزیل، ایالات متحده و اندونزی گسترش دهد. همچنین انواع محصولات شرکت بیتزر آلمان را معرفی نمودیم. به طوری که بسیاری از شرکتهای تولید کنندۀ محصولات سرمایشی و گرمایشی و همچنین بسیاری از شرکتهای صنعتی از کمپرسورهای بیتزر استفاده میکنند. این مدل از کمپرسور های شرکت بیتزر سهم بسیار بزرگی از بازار فروش در ایران را دارد به طوری که میتوان نام بیتزر را در ایران به عنوان یکه تاز فروش کمپرسور ها سردخانه ای به زبان آورد. در سال بعد یعنی سال 1989 شرکت بیتزر، کارخانه دیگر خود را در کشور آمریکا احداث کرد. در سال 2013 بیتزر اقدام به خرید شرکت آلمانی Armaturenwerk altenburg Gmbh نمود و در سال 2014 اقدام به احداث کارخانه دیگر خود در چین کرد. شرکت بیتزر آلمان در سال 1934 تاسیس شده و با دارا بودن 14 کارخانه و 42 نمایندگی فروش یکی از شرکت های نوآور در زمینه تامین تجهیزات صنایع برودتی و تهویه مطبوع است. محصولات شرکت بیتزر به دلیل داشتن فناوریهای روز دنیا و استفاده از علم و تجربه به طور همزمان کیفیتی بینظیر داشته و در سراسر دنیا مورد استفاده قرار میگیرند. This  da ta w as gener at​ed with G᠎SA Conte nt Gen​erat or D​emov ersi᠎on​!

شرکت بیتزر با خرید سهام شرکت معظم و خوش نام Alfa Laval، اقدام به تولید انواع مبدل پوسته لوله، اویل سپراتور، مایع شکن یا آکومولاتور و رسیور نموده است. شرکت بیتزر با ایجاد شعب و نمایندگی در دیگر نقاط دنیا از جمله آفریقای جنوبی، روسیه و خاورمیانه، حضور قدرتمند و وسیع خود را در تمام گستره دنیا ثبات بخشید و توانسته بیشترین سهم در بین تولید کنندگان کمپرسورهای تبریدی در دنیا را کسب نماید. همانطور که میدانیم کمپرسور قلب تپنده یک سیستم تهویه مطبوع و سرمایشی است و وظیفه آن تراکم مبرد، ایجاد اختلاف فشار و در نتیجه حرکت مبرد در داخل سیکل تبرید میباشد. این کار تاثیر مستقیمی بر عملکرد سیستم خواهد داشت. در انتخاب کمپرسور مناسب باید بهینه بودن آن را نسبت به عملکرد سیستم مورد توجه داشت و اینکه دقت کنیم که در این انتخاب باید به دنبال کاهش هزینه باشیم. محصولاتی نظیر کمپرسور های سردخانه (کمپرسور سمی هرماتیک و کمپرسور اسکرو) و کمپرسور های سیستم های تهویه (اسکرو و کامپکت اسکرو) از طریق نمایندگان به فروش میرسد. اگر به شعار شرکت بیتزر نگاه کنید، به وضوح آن را درک میکنید. فعالیت بیتزر در شرکت Lodam بخش الکترونیک کمپرسورهای هوشمند، کنترل کنندههای کندانسینگ یونیتها، کنترلر هیت پمپ و هواسازها میباشد.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

لیبل خام طرح کاپرا

لیبل خام ما برچسب‌هاي ارواح سفارشي با کيفيت برتر را براي طيف گسترده‌اي از مارک‌ها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.