قیمت دستگاه برش فلزات (6)

قیمت دستگاه برش فلزات
برش لیزر

تاتو کردن اغلب بسته به اندازهی طرح تاتو و مدت زمان انجام و میزان جوهر مصرفی، میتواند هزینه بالایی داشته باشد. این روش نیازی به بستری شدن در بیمارستان، مراحل آماده سازی پیش از جراحی یا دوره نقاهت طولانی مدت ندارد. اگر پوست حساسی داشته باشید یا اینکه سابقهی ابتلا به بیماری پوستی داشته باشید، باید قبل از انجام لیزر با متخصص پوست خود مشورت کنید تا مطمئن شوید این روش درمانی تاثیر منفی بروی پوست شما نداشته باشد. ممکن است پوست شما پس از درمان نسبت به لمس حساس شود و تاولهای ریز سفیدی نیز بروی آن ظاهر شوند که طی چند روز از بین خواهند رفت. تولید اشعه لیزر در داخل تیوب لیزر با تولید گرمای بسیار همرا است، به همین دلیل برای جلوگیری از وارد شده هرکونه آسیبی به تیوب لیزر از جمله ترکیدگی، لازم است اقدام به کاهش دما در آن شود. به همین دلیل در اینجا چند حقیقت انکار ناپذیر در مورد این دستگاهها به شما خواهیم گفت که احتمالاً جالب به نظر برسند. به جز برش لیزر برای آهن آلات میتوان از برش پلاسما نیز استفاده کرد اما ما در این مقاله به برش لیزر می پردازیم. Post w as created by G​SA C onte᠎nt᠎ G en erator Demover᠎si᠎on.

فرآیندی غیر تهاجمی دارد.

اگرچه احتمال بسیار کمی دارد اما هنوز هم خطر بروز عفونت در فرآیند حذف تاتو با لیزر وجود دارد. در طول این فرآیند شما تا حدودی درد و ناراحتی خواهید داشت اما این درد به قدری نیست که غیر قابل تحمل باشد. فرآیندی غیر تهاجمی دارد. لازم به ذکر است دستگاه برش لیزری که چوب را برش می زند، دستگاه حکاکی و برش لیزر غیر فلزات می باشد. از موارد کاربرد دستگاه های حکاکی لیزری، حک فلز برای ساخت پلاک است. زیرا هر یک از مدل های دستگاه برش لیزر برای متریال خاصی طراحی شده است. قیمت دستگاه برش لیزر فلزات بسیار بالاست. قیمت دستگاه برش لیزر با توجه گستردگی و تنوع مدل ها متفاوت می باشد. پاسخ : معمولا در نرم افزار هاي مختلف کنار گزينه دانلود گزينه اي براي Save کردن وجود دارد که با توجه به نوع مين برد ها ميشه تعداد بيشتري فايل رو داخل فلش نگهداري و به دستگاه منتقل کرد. همین امر باعث شد که از آن به سرعت در صنایع مختلف استفاده کنند و به امری رایج تبدیل شود. اگر نوع و قطر کار شما متفاوت است و می خواهید در بخش وسیعی از خدمات یا صنایع کار کنید و یا اگر قصد کار حکاکی بر روی اجسام مدور را دارید پیشنهاد می گردد دستگاه با میز کار متحرک عمودی خریداری نمایید که اندکی گرانتر از دستگاه با میز ثابت است ولی به راحتی می توانید هر قطعه کار با هر قطری بر روی آن قرار دهید و همچنین باید دستگاه شما توانایی نصب سیستم روتاری را هم داشته باشد.

تقریبا اکثر دستگاه های لیزر CO2 مسطح می توانند حکاکی و برش را همزمان انجام دهند، بنابراین حکاکی به وسیله لیزر و لیزر کات (برش لیزر) یکسان هستند. این امر بزرگترین مزیت پاک کردن تاتو با لیزر نسبت به روشهای دیگر است که ناخوشایندتر و تهاجمیتر هستند. میزان دردی که در طول این فرآیند احساس خواهید کرد تا حد زیادی به آستانهی تحمل درد شما بستگی دارد. استفاده از لینرهای با کیفیت می تواند تاثیر بسیار زیادی در بحث مکان یابی دقیق accurate positioning و تکرار پذیری داشته باشد. در مورد فرمت های پشتیبانی شده، Illustrator با AI ، PDF ، DWG ،SVG ،EPS کار می کند. هیچگونه برش و حذف بافتی در این روش دخیل نیست و هیچگونه خونریزی نیز در کار نخواهد بود. نسبتهای مختلف این گازها متناسب با کاریرد لیزر انتخاب میشود. تجهیزات و دستگاههای لیزر پیشین تنها در حذف رنگهای روشن کارایی داشتند که این امر موجب میشد تاتوها بطور کامل پاک نشوند. می توان این کار را انجام داد.  Th is artic᠎le h as  been w ri tt en  with G᠎SA​ C᠎on​te nt  Gener᠎ator Demover sion !

این بدان معناست که می توان این روش را بصورت سرپایی در یک مرکز زیبایی توسط متخصص آموزش دیده در زمینهی حذف تاتو با لیزر، انجام داد. میتوان احتمال بروز عفونت را با هیدراته نگهداشتن پوست توسط پمادها کاهش داد. حتی فلزات مستحکم و سختی مانند تنگستن، فولاد، برنج و یا نیکل را نیز با این روش می توان برش داد. همچنین از طریق اندازه گیری طول تیوب می توانید از نوع توان ان اطمینان حاصل فرمایید به عنوان مثال تیوب ۸۰ رسی یا تیوب ۱۰۰ رسی طول حدودی ۱۲۰ سانتی متر و قطر ۸ سانتی متر دارد . باید به این نکتهی مهم نیز توجه داشته باشید که نتایج ممکن است بلافاصله پس از انجام کار قابل مشاهده نباشند. فاکتورهایی از خصوصیات دستگاه وجود دارد که به شما کمک می کند بهترین دستگاه را با توجه به نیازتان خریداری کنید. بنابرین برای حکاکی های ظریف دستگاه های کم وات خریداری کنید. امروزه در صنایع مختلف، در راستای تولیدات، ممکن است نیاز به عملیات حکاکی و یا برش داشته باشید.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

نحوه عملکرد انواع صفحه برش (2)

نحوه عملکرد انواع صفحه برش برش لیزر آهن, برش لیزر آهن, خدمات برش لیزری ورق …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.