جلسات بررسی بودجه ۱۴۰۱ هم‌چنان در حال برگزاری است

[ad_1]

سخنگوی شورای نگهبان گفت: در پی اصلاحات مجلس، جلسه شورای نگهبان برای بررسی اصلاحات مجلس از ظهر امروز (چهارشنبه) آغاز شد و همچنان ادامه دارد.

به گزارش ایسنا، هادی طحان نظیف در گفت وگوی تلویزیونی، در خصوص آخرین وضعیت رسیدگی به لایحه بودجه سال 1401 در شورای نگهبان، گفت: نظر شورای نگهبان روز گذشته در قالب به مجلس شورای اسلامی ارسال شد. از ابهامات مشکلات و هشدارها.» دیروز با اعضای کمیسیون در این خصوص جلسه داشتیم.

وی افزود: در پی اصلاحات مجلس، عصر امروز جلسه هیات نظارت بر اصلاحات مجلس آغاز شد و همچنان ادامه دارد.

سخنگوی شورای نگهبان گفت: تلاش می کنیم با دقت و سرعت موضوعات را بررسی و پس از جمع بندی در اسرع وقت به مجلس شورای اسلامی ارسال کنیم و فردا نظر نهایی را اعلام می کنیم.

طحان نظیف در پاسخ به این سوال که شورای نگهبان چه زمانی تصمیمی برای تغییر ساعت رسمی کل کشور بررسی و اعلام می کند، گفت: قانون بودجه از نظر اهمیت بسیار مهم است. ما چندین بار لایحه بودجه سال 1401 را در شورای نگهبان بررسی کرده ایم و آن بررسی ها ادامه دارد و طبیعتاً پس از اتمام بررسی این آیین نامه، موضوع بعدی بررسی لایحه رسمی تغییر ساعت خواهد بود.

وی تاکید کرد: موضوع این مصوبه دارای ابعاد مختلف فنی و انرژی است و طبیعتا ابعاد آن نیز باید سنجیده شود و انشالله پس از این بررسی ها نظر نهایی خود را اعلام خواهیم کرد.

طحان نظیف در پایان گفت: زمان اظهارنظر شورای نگهبان در مورد مصوبات 10 روز است و البته می تواند این مدت را 10 روز تمدید کند. البته ما تلاش می کنیم در اسرع وقت در مورد این قطعنامه اظهار نظر کنیم. “

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

رکورد ویو لایو اینستاگرام

رکورد ویو لایو اینستاگرام یا همان پربازدیدترین پخش زنده اینستاگرام به چه اکانتی تعلق دارد؟ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.