خدمات برش لیزر (بهترین کیفیت و قیمت) رادوکس (4)

خدمات برش لیزر (بهترین کیفیت و قیمت) – رادوکس
برش لیزر استیل, دستگاه برش لیزر استیل

هم چنین در صورت خرابی تعمیرات سخت و پر هزینه ای دارد و در کل برش پلاسما هزینه های بالایی را شامل می شود. همچنین در صورت خرابی تعمیرات سخت و پر هزینه ای دارد و در کل برش پلاسما هزینه های بالایی را شامل می شود. اما استفاده از روش پلاسما معایبی را نیز به همراه دارد که عبارتند از: پلاسما برای محیط زیست بسیار مضر می باشد و برای بدن انسان و طبیعت از خطر بالایی برخوردار است. از طرفی روش برش پلاسما امواج صوتی مضری تولید می کند که بر خلاف اینکه انسان آن را متوجه نمی شود ولی آسیب رسانی بالایی برای گوش دارد. پلاسما برای محیط زیست بسیار مضر می باشد و برای بدن انسان و طبیعت از خطر بالایی برخوردار است. دستگاه واترجت که از دو بخش پمپ شدت دهنده و نازل تشکیل گردیده است برای برش ورق استیل بسیار مناسب می باشد. یکی دیگر از مزیت های دستگاه برش لیزر لوله آهن، برش یکنواخت و مداوم است که نسبت به روشهای سنتی و مکانیکی برش بسیار تمیز و با دقتی را ارائه می دهد؛ در این حالت به علت درگیر شدن بخش کمی از آهن در برش که در برابر گرما قرار گرفته، احتمال تاب برداشتن آهن بسیار کم است.

برش لیزر استیل

در ابتدا از استیل ضدآب بیشتر در سیستم اگزوز، گاز و دنده ها استفاده می شد اما امروزه، با توجه به نگرانی های زیست محیطی، صنعتگران در از این فلز در ساختمان خودرو و دیگر بخش های آن به وفور استفاده می کنند. لازم به ذکر است که که کار با دستگاه برش لیزر فایبر راحت است و با دریافت آموزش های لازم و کسب تجربه قابل اجرا برای بسیاری از افراد خواهد شد. با توجه به تنوع طرح ها ( پیشنهاد بیش از 2.000 طرح درب لیزری توسط ماهان لیزر ) انتخاب مشتریان با توجه به سلایق گوناگون راحت تر شده و شما مشتریان عزیز می توانید هر طرحی که مدنظر دارید توسط ماهان لیزر تحویل بگیرید. قیمت میز تالاری در تهران بسیار مقرون بصرفه بوده و تولیدی میز صندلی تالاری در اسرع وقت محصولات را آماده ی تحویل مینماید. گاز نیتروژن، گاز حساس تر و ارزشمندتری از لحاظ قیمت در مقایسه با اکسیژن می باشد و بر همین اساس نرخ برش ورق های سیاه معمولی با گاز نیتروژن بالاتر از برش ورق سیاه معمولی با گاز اکسیژن است. ​Post has  been generated  by G SA Conte nt Generator Dem᠎oversion​!

دستگاه برش لیزر استیل

یکی از ساده ترین و در عین حال سریع ترین دستگاه برش ورق استیل از نظر راه اندازی جهت برش ورق، قیچی های برقی استیل بر می باشند. کاربرد وسیع دارد به طوریکه در حال حاضر خدمات برش ورق استیل با لیزر و خدمات برش ورق آهنی با لیزر و برش لیزری ورق آلومینیومی در همه صنایع به وفور استفاده میشود. لیزر با ایجاد گرما و حرارت بالا بر روی فلزات، آن ها را تحت تاثیر قرار داده و باعث ایجاد اشکال ظریف و بینظیر بر روی ورقههای فلزی میشود.اشعهای که برش دستگاه لیزر ساطع میسازد از قوتون تشکیل شده است که توسط برخی مواد مانند آلومینیوم و آلیاژ مس منعکس میشود. برای مثال برای قطعات با جنس آهن و ضخامت ۱ میلیمتر می توان در یک دستگاه تا سرعت ۲۵ متر بر دقیقه برش داد. به طورکلی میتوان گفت انواع دستگاه های برش لیزری فلزات در توان های گوناگون قابلیت برش انواع فلزات از ضخامت 1 میلیمتر الی 25 میلیمتر را دارا هستند. ما زمانی می توانیم از روش لیزری استفاده کنیم که ضخامت ورق های استیل ما کمتر از ۱۵ میلیمتر باشد که البته اغلب برای برش بالای ۱۰ میل معمولا به لیزر مراجعه نمی کنند. اگرچه این روش از دقت بالایی برخوردار نمی باشد، اما می توانیم با استفاده از قالب ها برش خود را با دقت بالایی انجام دهیم.

که در بسیاری از پروژه ها از این استیل استفاده می برش لیزر استیل شود. در این روش از برش استیل، به دلیل استفاده از آب سرد برای برش، استیل دچار تنش گرمایی نشده و کیفیت استیل به خوبی حفظ شده و تاب برنمی دارد که این نکته در برش فلزات بسیار مهم می باشد. از مزایایی که این روش به جای برشهای مکانیکی و سنتی دارد، می توان به سهولت در بهکارگیری، کیفیت و تمیزی (عدم وجود لبههای اضافی در قسمتهای برش خورده) محصول نهایی اشاره کرد. ورق استیل به دلیل اینکه دارای استحکام و همچنین انعطاف پذیری بالایی می باشد در مصارف متعددی به کار برده می شوند، و همچنین ورق های استیل امروزه جای ورق های چوبی و آلومینیومی و آهنی را در خیلی از مصارف شهری و صنعتی گرفته است. ورق استیل به دلیل اینکه دارای استحکام و همچنین انعطاف پذیری بالایی می باشد در مصارف متعددی به کار برده می شوند. برندهای مهم IPG- RAYCUS-DK در ایران جزو محبوب ترین برندها هستند که محصولاتشان دارای گارانتی و خدمات بعد از فروش می باشد. استیل در واقع آلیاژی می باشد که از ترکیب آهن و کربن تشکیل شده که در این میان کربن فقط سهمی کمتر از دو درصد دارد.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

نحوه عملکرد انواع صفحه برش (2)

نحوه عملکرد انواع صفحه برش برش لیزر آهن, برش لیزر آهن, خدمات برش لیزری ورق …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.