راهنمای خرید دستگاه لیزر برش مس بازار فروش ابزارآلات طلا و جواهر

راهنمای خرید دستگاه لیزر برش مس بازار فروش ابزارآلات طلا و جواهر
برش لیزر مس, دستگاه برش لیزر مس

و به دستگاهی گفته می شود که از نور لیزر متمرکز شده روی قطعه کار استفاده کرده و برش را به صورت روتین انجام می دهد. برش لیزر استیل در صفا دشت کرج ، برش لیزر یک فرآیند برش داغ است که برای برش موادی مانند فلز یا ورق فلز استفاده می شود. برش لیزر مس خصوصا با دستگاههای جدید که دارای سیستم گشتاور خروجی، شاسی دقیق و فوقالعاده محکم که با ماشین فرز در طی فرآیندهای پیچیده لرزشگیری و پردازش شده است، بسیار دقیقتر و کم هزینه تر شده است. اما باید توجه داشت که کیفیت برش در پلاسما یا هواگاز اصلا قابل مقایسه با برش لیزر فلزات خصوصا برش لیزر فایبر نمی باشد. از طریق توضیحات بالا، باید بدانید که دستگاه برش لیزر چگونه باید مواد مسی را متریال کند. از انواع فلزاتی که این روزها کاربرد بسیار زیادی پیدا کرده است باید به برنج اشاره نمود که در صنایع و کارخانجات تولیدی مورد استفاده زیادی دارد. میزان بورنیت بسیار کمتر از کالکوپیریت و به اندازة 5/0 درصد است. فراوانی اسفالریت تا نزدیک به 1 درصد است. مالاکیت بسته به فراوانی کانیهای سولفیدیِ کانسار در بخش اکسیدان در پهنههای دگرسانی تودههای آذرین درونی پدید آمده است و گاه همراه با کریزوکلا و آتاکامیت دیده میشود.

برش لیزر مس

کالکوپیریت با فراوانی 5/0 تا 5 درصد کانة اصلی مس در کانسار گزو بهشمار میرود. برای مواد مس زیر 1 میلی متر، می توان از دستگاه های برش لیزر فلز برای پردازش استفاده کرد. دستگاه برش لیزری، طراحی و عملیات برش را با کمک کامپیوتر انجام میدهد. ذخیرههای مس پورفیری که بیشتر منابع مس دنیا را تامین میکنند (Sillitoe, 2010; Zhang et al., 2017)، همراه با ماگماهای اکسیدان با ترکیب حد واسط تا اسیدی مرتبط با فرورانش پدید میآیند (Ishihara, 1977; Dilles, 1987). تفکیک ماگمایی مس با پایداری سولفید کنترل میشود و نوع گوگرد با فوگاسیتة اکسیژن کنترل میشود. هنگام این رویداد فرورانشی، تودههای مشابهی مانند گرانیتوییدهای کجه (Najafi et al., 2014) و بجستان (Jung et al., 1983; Ahmadi Rouhani et al., 2016) در بلوک لوت نیز نفوذ کردهاند. برپایة مقدارهای عنصر فرعی (جدول 2) و الگوهای عنصرهای خاکی کمیاب بهنجارشده با کندریت (شکل 4- C)، زیرکنهای نفوذیهای کانهدار گزو الگوهای REE مشابهی دارند. زمینشناسی محدودة کانسار گزو بیشتر شامل سازندهای شتری تریاس میانی و شمشک ژوراسیک است (شکل 2). سازند شتری بیشتر از دولومیت و به میزان کمتر آهک و سازند شمشک از شیل، ماسهسنگ و کنگلومرا با میانلایههای زغالدار ساخته شده است. این دایکها روند خاوری-باختری نشان میدهند و بهعلت سختی بالاتر دولومیتها در مقایسه با آنها، همچنین، تیرهتربودن واحد آذرین به نسبت دولومیتها، دایکها بهصورت خطوارههای فرورفته تیره رنگ درون سازند شتری به آسانی شناسایی میشوند.

This ᠎post has be᠎en c᠎re at᠎ed by GSA Co᠎ntent ​Ge᠎ne rator DEMO!

دستگاه برش لیزر مس

کانیسازی اسکارن مرتبط با این دو توده در مرز با سنگ کربناته میزبان (سازند شتری) بهصورت تودههای با پهنای 2 تا 7 متر رخ داده است. کانسار مس گزو بهعنوان کانیسازی مس پورفیری مرتبط با فرورانش در بلوک طبس معرفی شده است که در پی فرورانش پوستة اقیانوسی سبزوار به زیر پوستة قارهای ایران مرکزی در کرتاسه- پالئوسن پدید آمده است (Mahdavi et al., 2016). تودههای آذرین درونی اسیدی و حد واسط مختلفی شامل هورنبلند گرانیت و هورنبلند کوارتز مونزونیت پورفیری در منطقة گزو نفوذ کرده و کانیسازی را پدید آوردهاند. هنگام رویداد این فرایند آذرین، سنگهای آذرین درونی اسیدی و حد واسط به سن کرتاسه تا پالئوسن (Mahdavi et al., 2016) درون سنگهای رسوبی نفوذ کردهاند. دایکها و سیلهای نفوذکرده در واحدهای رسوبی منطقه ترکیب هورنبلند مونزودیوریت پو رفیری دارند. دگرسانی گرمابی گستردهای در منطقه روی داده است که شامل دگرسانیهای کوارتز-سریسیت-پیریت (QSP)، سریسیت- کلریت-کربنات (SCC)، آرژیلیک-سریسیت (AS)، پروپلیتیک (P) و کربناتی (C) است. این کانی همراه با بورنیت و پیریت در دگرسانی کوارتز- سریسیت- پیریت بهصورت افشان و رگچهای پدید آمده است.

کوولیت و کالکوسیت در بخشهای مختلف کانسار گزو از اکسیداسیون کالکوپیریت و بورنیت پدید آمدهاند و در پهنههای غنی از کالکوپیریت، در حاشیه این کانی دیده میشوند. پیریت فراوانترین کانی سولفیدی در کانسار گزو است. کانسار گزو رخنمونهای سطحی کوچکی دارد. دستگاه لیزر برش مس محصولی درجه یک و بسیار با کیفیت است که از مواد اولیه درجه یک و مرغوب تولید شده و کاربرد بسیاری در زندگی روزمره دارد و به همین دلیل طرفداران بسیاری دارد. اینطور که بررسی ها نشان می دهد این دستگاه سبک های مختلفی دارد. برش: دستگاه برش لیزری می تواند مواد مختلفی را برش دهد. در روش لیزر برش مس، یک سورس به عنوان منبع نور را به سمت سطح متریال تابانده و کار برش را انجام میدهد؛ به این نکته توجه داشته باشید که توان دستگاه بر اساس جنس و ضخامت قطعه تعیین می شود. در این مدل از لیزر ها ابزارهایی جهت برش پروفیل و لولههای آهنی به دستگاه اضافه شده است، این ابزار می تواند به صورت خودکار با بهرهگیری از مدارات الکترونیک و سامانهی پنوماتیک، لوله یا پروفیل را از دو سمت قفل نموده و مرکز کار را در مرکز ابزار قرار دهد.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد برش مس با لیزر لطفا به بازدید از وب سایت ما.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

لیبل خام طرح کاپرا

لیبل خام ما برچسب‌هاي ارواح سفارشي با کيفيت برتر را براي طيف گسترده‌اي از مارک‌ها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.