معرفی و بررسی انواع فن صنعتی و خانگی بیلدینگ پلاس

معرفی و بررسی انواع فن صنعتی و خانگی – بیلدینگ پلاس
فن, هواکش

فن در حمام باعث میشود رطوبت ایجادشده درنتیجه شستشو بهآسانی از بین برود. محدوده تخلیه و جریان هوای این دستگاه بین 3000 تا 42200 مترمکعب بر ساعت میباشد. زیر نقطه رکود جریان هوا به سمت پایین و به صورت چرخشی می­شود. هواکش آکسیال هواکشی است که در آن جریان هوا موازی با محور پروانه به حرکت در می آید در واقع پره های موجود در این هواکش هوا را به صورت موازی با محور چرخش تیغه ها به حرکت در می آورند، این مدل از هواکش آکسیال دارای کاربردهای زیادی است و در محیط های خانگی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. اگر وقت یا حوصله زیادی برای ابداع یا طراحی روش نصب اگزاست فن ندارید، این نوع برایتان ایدئال است. این نوع از فن ها را می توان روی ساختمان های زیادی مشاهده کرد و به این دلیل که با کانال های کوتاه و یا بدون کانال نصب می شوند و فضای داخل ساختمان را اشغال نمی کنند تا حدودی رایج می باشند.

یکی از معایب بزرگ این مدل این بود که در طراحی فضای محیط را اشغال میکردند و شاید باعث نا همانگی در دکوراسیون محیط میشدند ولی به دلیل اینکه در دیوار یا سقف کارگذاری نمیشود تعمیر یاسرویس آن ساده تر میشود. امیدوارم در بازیهای بعدی بازیکنانمان را در اختیار داشته باشیم و بتوانیم نتیجه لازم را کسب کنیم. البته ما هنوز شانس کسب رتبه سوم را هم داریم. ما شانسهای کافی هم نتوانستیم برای بردن ایجاد کنیم. چنان چه قصد انتخاب و خرید برند هواکش ایرانی را دارید می توانید با مشاورین متخصص ما در این زمینه در تماس باشید و از آن ها در زمینه خرید بهترین برند هواکش ایرانی کمک بگیرید. این محفظهها باعث میشوند لپ تاپ در بالای پد خنک کننده باقی میماند و حتی اگر پد خنک کننده لپ تاپ را کج کنید، نمی لغزد و نمیافتد. هواکش آکسیال سقفی دارای ویژگی هایی میباشد که هنگام استفاده از آنها بایستی توجه داشت و آن عبارت است از نوع پروانه موجود در این هواکشها که از جنس آلومینیوم یا پلیآمید در انواع گوناگونی میتواند باشد. مخرب میگذارد. نبود گردش هوا میتواند باعث تولید کپک، انگل قارچی و حتی آسیب به اثاثیه شود.

پوشش ضد باکتری و ضد ویروسی موجود در فیلتر میتواند باکتریها و ویروسهای موجود در فیلتر را برای مدت طولانی مهار و غیرفعال کند و احتمال آل��د��ی باکتریایی بیش از حد استاندارد داخل ساختمان را کاهش دهد. هنگام نصب فن تهویه خانگی در حمام، توالت و آشپزخانه باید آن را در مکانی نصب کنید که بهترین تهویه را داشته باشد. قادر به ارائه طرح ها و راهبردهای گوناگونی در این زمینه می باشد. یک موتور سنکرون دارند که کمک می کند بصورت یکنواخت نوسان کنند. همچنین علاوه بر امکان تهویه هوا، می تواند هوای محیط را خنک کرده و گازهای آلاینده را از آن دور کند. بدین صورت که اگزاست فن همراه با مکیدن هوای محیط، این هوا را در اختیار فیلترهایی گذاشته تا بعد از طی شدن پروسه ی پاکسازی دوباره وارد محیط بشوند. بطور مثلا در دستشویی و حمام منازل یا سرویس بهداشتی عمومی ، تعویض هوا که توسط اگزوز فن مکنده انجام میشود برای تخلیه بوی بد و جلوگیری از تراکم رطوبت انجام می شود. Art ic​le w as created with GSA Conte nt Generat or DEMO !

حلزونی ای به کنترل برد متصل نمیشه.

عموماً این دسته از فن ها برای تامین افت فشار بالا و با کاربری بعنوان دمنده یا مکنده ساخته می شوند. بعنوان مثال از لوله خرطومی هواکش جهت انتقال هوای محیط پارکینگ ها به سمت مکنده اصلی نیز استفاده نمود. این محصول دارای پروانه ثبت شده برای کاهش نویز نیز میباشد. فن شیائومی در صورت جفت شدن با اپلیکیشن MIJIA و XiaoAI از برنامه کنترل صوتی پشتیبانی خواهد کرد و دارای یک کنترل از راه دور اختصاصی نیز میباشد. محیط های گلخانه ای مسلما دارای رطوبت بالایی هستند و این یک امر کاملا طبیعی میباشد. نوع انحنای لبه های فن سیرکوله نقش مهمی در میزان بازدهی و مصرف انرژی این فن ها دارد. در نیمه دوم هم تا به بازی برگردیم، زمان نماینده فن ebm برد. هیچ فن حلزونی ای به کنترل برد متصل نمیشه. نوری دیگر است. در این زمینه هیچ کمبودی در تنوع وجود ندارد. که در آشپزخانهها وجود دارند. این فن ها با وجود مصرف کم انرژی، بازده بالایی در حدود 70 الی 80 درصد دارند. در سقف بیرون میکشد. هر قدر سرعت هواي خروجي زيادتر باشد، افت انرژي از اين بابت زيادتر است و در بعضي موارد به حدود 35 تا 40 درصد توان كلي فن مي رسد. فن های سانتریفوژ برای تهویه و اگزوست هوای معمولی یا حاوی غبار، جابه جایی هوا یا گازهای حاوی مواد شیمیایی خورنده و یا ساینده، سیرکولاسیون هوای داغ کوره ها، انتقال غبار دوده، گرانول، پوشال های چوب و یا هر نوع مواد دیگری که در سیستم های انتقال مواد به شکل الیاف می باشند مورد استفاده قرار می گیرند.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

رکورد ویو لایو اینستاگرام

رکورد ویو لایو اینستاگرام یا همان پربازدیدترین پخش زنده اینستاگرام به چه اکانتی تعلق دارد؟ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.