لیست قیمت فن صنعتی سه فاز و تکفاز

لیست قیمت فن صنعتی سه فاز و تکفاز
هواکش

هوای دمیده شده از داخل ساختمان توسط این هواکش به خروجی لوله پشت بام منتقل می شود. در واقع ابتدا محل نصب، آماده می شود. هواکش سقفی به دلیل محل نصب خود که بر روی سقف خانه­ها و ساختمان­ها است از نظر کاربرد نیز دارای کاربری­های خانگی و صنعتی است و در ��دل­ه��ی توان پایین و توان بالا مورد استفاده قرار میگیرند. از آنجایی که فن دمنده تنها یک نقطه مشخص را خنک می کند و معمولاً میزان هوای دمنده را از راه سوراخ های کوچک عبور می کند. بهتر است خرید خود را از برندهای معتبر انجام دهید و هنگام خرید حتما ضمانت نامه را دریافت کنید تا در مواقع ایجاد مشکل، بتوانید از آن بهره مند شوید. در ادامه به معرفی هواکش آکسیال، انواع آن و سیستم های تهویه مختلف می پردازیم تا شما به راحتی بتوانید محصول مورد نظر خود را با داشتن اطلاعات کافی درباره آن انتخاب نمایید. This artic​le w as done by GSA᠎ C on tent G᠎en er​ator DEMO!

به این صورت که یک پروانه بزرگ یا کوچک با چرخش، جریان هوا را ایجاد می کند. امروزه تهویه نقش مهمی در زندگی روزمره ما و در محیط های مختلف با کاربری های گوناگون دارد زیرا در هر فضایی لازم است جابه جایی هوا صورت گیرد که این عمل توسط انواع هواکش و تهویه انجام می شود. انواع مختلفی از هواکش پشت بامی وجود دارد که به احتمال زیاد مدل های مختلفی از آن ها را بر روی پشت بام مکان های مختلف مشاهده نموده اید. تهویه آکسیال و فن های محوری با توجه به شکل ظاهری شان به سه نوع مختلف تقسیم می شوند که هرکدام کاربری مخصوص به خود را دارند، در ادامه با انواع مختلف آنها بیشتر آشنا می شویم. برای اینکه میزان مکش این محصول را بسنجید، می توانید از یک دستمال توالت استفاده کنید. هواکش فایده ی دیگری نیز دارد و آن این است که موجب خروج رطوبت از محیط می شود و از رشد قارچ و کپک جلوگیری میکند. نکته قابل توجه فن دمنده سبک تر بودن پروانه است که کمک زیادی در انتخاب الکتروموتوری با قدرت پایین تر به طراح می کند .

آکسیال سقفی بهترین گزینه به شمار می­رود.

هواکش های سه فاز علاوه بر اینکه در نوع تامین برق با هواکش های تکفاز تفاوت دارند و فقط با برق صنعتی (سه فاز) راه اندازی می شوند. نصب و راه اندازی هواکش خانگی دارای نرخ مشخصی است ولی در مورد انواع هواکش صنعتی باتدا بازدید از محل انجام می شود و سپس با توجه به شرایط قیمت گذاری به صورت توافقی انجام می شود. در مورد هواکش های صنعتی لازم است تا محل نصب به درستی انتخاب شود در غیر این صورت کارایی هواکش بسیار کمتر می شود. در مواردی که برای نصب هواکش، فضای کمی وجود دارد و یا این که برای کاهش سر و صدای ناشی از هواکش­ها، لازم است که هواکش در بیرون از ساختمان نصب شود، هواکش آکسیال سقفی بهترین گزینه به شمار می­رود. پروانه­های هواکش آکسیال کانالی، حرکتشان به طور مستقیم می­باشد. شکستگی پیچهای پایه یا بدنه فن هم ممکن است روی صدای دستگاه و لرزش قطعات آن تاثیر مستقیم داشته باشد.

­ها در زمینه تهویه هوا می­باشند.

در حالی که هر دو ممکن است یکسان به نظر برسد باید گفت که تفاوت های بزرگی در نحوه ی ساخت و عملکرد آنها وجود دارد. حال سؤالی که پیش می آید این است که چه تفاوت هایی میان فن دمنده و مکنده وجود دارد؟ طراحی و ساخت فن مکنده به شکلی است که در آن موتور و تیغه هایی وجود دارد که هر یک از آن ها وظیفه اداره کردن و هدایت جریان الکتریسیته به محیط اطراف را بر عهده دارند. هواکش های قوی صنعتی می توانند بخارات و گازهای سمی را از محیط بسته ساختمان، خارج کنند. کنترل دما و جابه­جایی هوا از کاربردهای این نمونه از هواکش­ها می­باشد هواکش سقفی رادیال اغلب با چرخش شدید پروانه­ها باعث بوجود آمدن انرژی جنبشی در هوای محیط شده و توسط همان انرژی به بیرون منتقل می شود. هواکش سقفی رادیال از پر مصرف­ترین هواکش­ها در زمینه تهویه هوا می­باشند. در نتیجه فن های سانتریفوژ محوری (Axial-centrifugal fans) قادر به تولید فشار بیشتری از فن های جریان محوری (Axial flow fans ) هستند. هواکش دستگاهی است که برای ایجاد جریان در یک سیال مانند هوا و یا گاز استفاده می­شود.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد قیمت فن چیلر بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

نحوه عملکرد انواع صفحه برش (2)

نحوه عملکرد انواع صفحه برش برش لیزر آهن, برش لیزر آهن, خدمات برش لیزری ورق …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.