فعالیت حضوری مدارس و دانشگاه‌ها از ۱۴ فروردین/ بازگشت ساعت کاری ادارات

[ad_1]

در جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا مصوب شد که از 14 فروردین ماه سال 1390 کلیه مدارس و دانشگاه های کشور حضوری فعالیت کنند و ساعات اداری به قبل از شروع ویروس کرونا بازگردد.

به گزارش ایسنا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، سید ابراهیم رئیسی در اولین جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا در سال 1401 با تشکر از مردم و تلاش های کادر پزشکی و همه کسانی که در کاهش این بیماری نقش ایفا کردند. وی تاکید کرد که شیوع ویروس کرونا. وی گفت: علیرغم روند کاهشی ابتلا به بیماری های عروق کرونر و مرگ و میر در کشور، رعایت دقیق قوانین بهداشت عمومی و پرهیز از عادی سازی عروق کرونر در جامعه ضروری است.

رئیس جمهور با اشاره به افزایش 50 درصدی سفرهای نوروزی افزود: سفرهای متعدد مردم نشانه نشاط و امنیت اجتماعی است اما همه باید نسبت به پروتکل های بهداشتی حساس باشند تا شاهد شیوع ویروس کرونا نباشیم. دوباره در آینده.”

وی گفت: بر اساس گزارشی که در ستاد ملی کرونا ارائه شد، تا امروز حدود 150 میلیون دوز واکسن در کشور تزریق شده است که کار بسیار زیادی است، اما همچنان باید تاکید کرد که دوز سوم واکسن واکسن دریافت شده است.”

رئیسی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به اهمیت حضور موثر اورژانس و پلیس راه در جهت کاهش سوانح رانندگی خاطرنشان کرد: جان مسافران را به خطر می اندازند.

رئیس جمهور با تاکید بر اهمیت ارائه خدمات نوروزی به زائران و مسافران در ولایات مختلف کشور، گفت: مسئولان و فرمانداران باید تمام تلاش خود را انجام دهند تا با تلاش مضاعف در ایام نوروز مشکلی برای مردم و کاستی هایی مانند نوروز ایجاد نشود. اسکان مسافران بلافاصله جبران می شود.»

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

آجر شیشه ای یا بلوک شیشه ای چیست؟

بلوک شیشه ای بنابراین، با اعتنا به اسـتفاده های فزاینـده ایـن گیـاه در ادامه طـب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.