قدردانی “کولیوند” از توجه رئیس جمهور به هلال احمر

[ad_1]

رئیس جمعیت هلال احمر در پیام خود از توجه ویژه رئیس جمهور به جمعیت هلال احمر، امدادگران این جمعیت و حضور در میان آنان تشکر کرد.

به گزارش ایسنا به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ در متن پیام پیرحسین کولیوند آمده است: «با سلام و تبریک؛ حضور عزیز جناب عالی در هجدهمین سفر استانی دولت مردمی و انقلابی به خراسان رضوی در جمع امدادگران و امدادگران بشردوستانه جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران که با روحیه انقلابی و جهادی جان خود را وقف کردند. خدمت به مردم محترم ایران اسلامی عزم این عزیزان را برای انجام وظایف محوله در فضایی جزم اندیشانه و امیدوارانه تر و انگیزه مضاعف برای خدمت بیشتر به هموطنان ایجاد کردند. بی شک هرگونه ارتقای کمی و کیفی خدمات امداد و نجات مرهون حمایت های حساس جنابعالی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران و توجه ویژه به آسایش هموطنان در هنگام وقوع حوادث و اهتمام مستمر در تامین تدارکات برای این امر خواهد بود. جمعیت

ضمن قدردانی از مأموریت ویژه جناب عالی برای رسیدگی به مشکلات کاری و معیشتی امدادگران و ناجیان غریق، امیدواریم با استفاده از درگاه وحدت، توجهات مقام معظم رهبری و توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به انجام وظایف و مسئولیت‌های محول شده به جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران برای جلب رضایت دل هموطنان عزیز در یک دولت مردمی و خدمت‌گرا سربلند باشد.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

رکورد ویو لایو اینستاگرام

رکورد ویو لایو اینستاگرام یا همان پربازدیدترین پخش زنده اینستاگرام به چه اکانتی تعلق دارد؟ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.