فرمانده نیروی دریایی ارتش: توجه به حوزه تولید دانش بنیان یکی از اولویت‌های نیروی دریایی است

[ad_1]

فرمانده کل نیروی دریایی ارتش: توجه به تولیدات علمی فشرده از وظایف اولویت دار نیروی دریایی ارتش است.

فرمانده نیروی دریایی ارتش در جمع کارکنان این نیروها لزوم توجه به حوزه تولید دانش‌بر را از اولویت‌های نیروی دریایی ارتش دانست و گفت:

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی ارتش، دریادار شهرام ایرانی فرمانده نیروی دریایی ارتش در پیامی فرا رسیدن بهار طبیعت و بهار قرآن را تبریک گفت. اهمیت استفاده از کلام وحی در سطح این قدرت یکی از اولین اولویت هایی است که در تلاش هستیم با معاونت عقیدتی و سیاسی سبک زندگی کارکنان و خانواده های نیروی دریایی ارتش در جهت قرآنی شدن بیشتر آن کار کنیم. آنیک

امیر دریادار لزوم توجه به حوزه تولید دانش‌بر را از دیگر اولویت‌های نیروی دریایی ارتش دانست و تصریح کرد: رونق در عرصه‌های مختلف برای نیروی دریایی بسیار باز است.
فرمانده کل نیروی دریایی ارتش خاطرنشان کرد: توجه جدی به نیروی انسانی در تمامی عرصه های فعالیت رزمی و تقویت امور معنوی و فرهنگی و در عین حال توجه به پشتیبانی حیاتی نیروی انسانی از اولویت های اصلی این ستاد است. در سال جدید برای دستیابی به این هدف تلاش کنید. «همه در خط کاری ما باید تلاش کنند تا زندگی با عزت و اقتدار برای کارکنان ایجاد کنند.
وی دو اصل صداقت و قابل حمل بودن را برای دستیابی به موفقیت های روز افزون و همچنین فتح قله های افتخار ضروری دانست و خاطرنشان کرد: صداقت و قابل حمل بودن دو کلیدواژه مهم پیشرفت هستند.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

نحوه عملکرد انواع صفحه برش (2)

نحوه عملکرد انواع صفحه برش برش لیزر آهن, برش لیزر آهن, خدمات برش لیزری ورق …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.