۸۶۲ نفر از مددجویان زندان رجایی شهر آزاد شدند

[ad_1]

رئیس زندان رجایی شهر گفت: کارشناسان حوزه اجرای احکام و آزادی زندان رجایی شهر در راستای رفع مشکلات حقوقی مددجویان از طریق پیگیری، مکاتبه با دستگاه قضایی و … اقدام به آزادی 862 نفر از واجدین شرایط به تعداد 1400 نفر کردند. .

به گزارش ایسنا، به نقل از قضات، عزیزی رئیس زندان رجایی شهر گفت: در راستای اجرای دستورالعمل سازمانی اصلاح و کاهش جمعیت کیفری، ۸۶۲ مددجوی واجد شرایط از زندان آزاد و به آغوش خانواده بازگشتند. “

عزیزی یکی از ابزارهای موثر برای شناسایی مددجویان مناسب برای فرصت های قانونی را حضور مستمر مسئولان و کارشناسان قضایی در اماکن و ملاقات با آنان عنوان کرد.

وی استفاده از ظرفیت های قانونی برای کاهش جمعیت کیفری از جمله آزادی پایان مجازات حبس، آزادی مشروط، وثیقه، وثیقه، آزادی منجر به آزادی و اعمال بند 429 را از موارد پیگیری و مکاتبات اجرایی کیفری عنوان کرد. کارشناسان با مراجع قضایی مربوطه.

رئیس زندان رجایی شهر شرایط آزادی مشروط را عدم حضور شاکی خصوصی و جزای نقدی، اجرای یک سوم مجموع مجازات، اخلاق حسنه و رفتار متهمان و رضایت قاضی اجرای احکام اعلام کرد. از امکانات رفاهی لذت ببرید

لازم به ذکر است از 862 مددجوی آزاد شده زندان رجایی شهر 506 نفر با آزادی مشروط، 121 نفر مشروط، 96 نفر مشروط، 91 نفر مشروط و 48 نفر از طریق وکالت به آغوش خانواده بازگشتند.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

لیبل خام طرح کاپرا

لیبل خام ما برچسب‌هاي ارواح سفارشي با کيفيت برتر را براي طيف گسترده‌اي از مارک‌ها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.