طرح شفافیت آرای نمایندگان بعد از ماه رمضان در دستور کار مجلس است

[ad_1]

ایسنا/ اصفهان عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: اجرای طرح شفافیت نمایندگان مجلس، نمایندگان را وادار می کند که با دقت بیشتر و در راستای مصالح کشور رای دهند و طرح ها و برنامه ها را با دقت بیشتری مطالعه کنند. ”

حسین محمد صالحی در گفت وگو با ایسنا درباره آخرین وضعیت طرح شفاف سازی آرای نمایندگاناعلام کرد: طرح شفافیت آرای مجلس در سال گذشته رای لازم را به دست نیاورد و نمایندگان به بررسی مجدد این طرح رای دادند و هم اکنون این طرح در طرح مجلس قرار دارد اما در دستور کار بعدی شورای اسلامی قرار ندارد. مونتاژ.

وی افزود: معتقدم در اردیبهشت ماه و بعد از ماه رمضان طرح شفافیت آرای مجلس به مجلس خواهد رفت و در این مدت بسیاری از نمایندگان نسبت به این طرح که احتمالا با آرای خوبی تصویب می شود، نظر مثبت دارند.

نماینده مردم فریدن و چادگان در مجلس گفت: موافق تصویب طرح شفافیت هستم و به همراه تعدادی از نمایندگان نامه ای به رئیس مجلس و هیات رئیسه نوشتیم که قبل از تصویب طرح شفافیت آمادگی داریم. برای هرچیزی. منافع و آرای مردم منتخب باید به وضوح بیان شود.

محمد صالحی در خصوص مزایای طرح شفافیت مجلس اظهار داشت: اگر در مجلس نمایندگان شفافیت وجود نداشته باشد، ممکن است برخی از نمایندگان بر اساس آنچه در ذهن دارند تصمیم نگیرند و سپس نظرات خود را به گونه ای دیگر بیان کنند. رسانه ها.» با اجرای طرح شفافیت، مردم متوجه می شوند که نماینده در مورد هر طرحی چه فکری می کند و با نیات واقعی نمایندگان منتخب خود آشنا می شود و در نتیجه نمایندگان مجلس با در نظر گرفتن مصالح کشور با دقت بیشتری رأی خواهند داد. با دقت برنامه ریزی کنید یا برنامه ریزی کنید آنها بالاتر یاد می گیرند.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

لیبل خام طرح کاپرا

لیبل خام ما برچسب‌هاي ارواح سفارشي با کيفيت برتر را براي طيف گسترده‌اي از مارک‌ها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.