رژیم صهیونیستی ضعیف‌تر از آن شده که در برابر خیزش مردم و مقاومت فلسطین تاب بیاورد

[ad_1]

وزیر امور خارجه کشورمان در گفتگوی تلفنی با اسماعیل هنیه رئیس اداره سیاسی جنبش مقاومت اسلامی (حماس) ضمن ادای احترام به همه شهدای فلسطین و مقاومت، هتک حرمت مسجدالاقصی توسط صهیونیست ها را به شدت محکوم کرد. رژیم

به گزارش ایسنا، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان تاکید کرد: آنچه در مسجدالاقصی رخ داد نشان می دهد که مقاومت مردم قهرمان و شجاع فلسطین و درماندگی صهیونیست ها زنده و رو به رشد است.

امیرعبداللهیان تصریح کرد: بدون شک رژیم صهیونیستی برای مقاومت در برابر قیام مردم فلسطین و مقاومتی که حماسه عملیات سیف قدس را آفرید، ضعیف شده است.

وزیر امور خارجه کشورمان در بخشی از این گفتگو افزود: امروز مقاومت در بهترین حالت و رژیم تروریستی صهیونیستی در ضعیف ترین حالت خود قرار دارد.
وی افزود: جمهوری اسلامی ایران از تشکیل کشور یکپارچه فلسطین در تمام سرزمین تاریخی پایتخت قدس شریف حمایت می کند.

امیرعبداللهیان بر ادامه رایزنی ها و تماس های دیپلماتیک خود با وزرای خارجه کشورهای اسلامی به منظور محکومیت و توقف اقدامات غاصبانه رژیم اشغالگر قدس تاکید کرد.

وزیر امور خارجه کشورمان حمله رژیم صهیونیستی به مومنان و هتک حرمت مسجدالاقصی را یکی از پیامدهای منفی عادی سازی معدود روابط کشورهای عربی اسلامی با رژیم جعلی اسرائیل دانست و تاکید کرد: آنها انجام می دهند. از غاصبان قدس شریف و میهن مردم فلسطین حمایت نکنیم.

اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی حماس با ابلاغ سلام گرم خود به ملت و مقاومت فلسطین به ملت ایران، حضرت امام خامنه ای و رئیس جمهور به تشریح جنایات اخیر در مسجدالاقصی پرداخت و تاکید کرد که فلسطین امروز با دو گزینه روبروست. : یهودی سازی مسجد الاقصی یا مقاومت در برابر رژیم صهیونیستی در حال انجام است و مردم فلسطین و گروه های مقاومت راه مقاومت را با زور و تقدیم شهدا انتخاب کرده اند.

رئیس دفتر سیاسی حماس از حمایت جمهوری اسلامی ایران از آرمان مقدس فلسطین، قدس شریف و مسجدالاقصی تشکر کرد و همچنین خواستار تشدید رایزنی های دیپلماتیک در سطح کشورهای اسلامی، سازمان همکاری اسلامی شد. و شورای امنیت سازمان ملل متحد تجاوزات صهیونیستی را محکوم و متوقف کند. وی خاطرنشان کرد: از ابتدای ماه مبارک رمضان با تشدید تنش ها و تجاوزات رژیم صهیونیستی تاکنون ده ها فلسطینی شهید و صدها نفر زخمی شده اند.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

رکورد ویو لایو اینستاگرام

رکورد ویو لایو اینستاگرام یا همان پربازدیدترین پخش زنده اینستاگرام به چه اکانتی تعلق دارد؟ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.