فرمانده نیروی زمینی ارتش:ولایت فقیه، بالاترین نعمت است

[ad_1]

فرمانده ارتش گفت: در نیروهای مسلح به ویژه در ارتش معتقدیم که ولایت فقیه صراط مستقیم ما و بالاترین نعمتی است که خداوند بر ما نازل کرده است.

به گزارش ایسنا، امیر کیومرث حیدری امروز در سخنانی پیش از خطبه های نماز جمعه تهران به مناسبت بیست و نهمین روز از روز ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: امروز برای نیروی زمینی مسئله ولایتمداری و ولایتمداری است. ولایی مهم است و امروز رهبر معظم انقلاب به تبیین موضوع جهاد پرداختند و ارتش جمهوری اسلامی در این زمینه پیشگام بود.

پرسید چرا جهاد؟ وی افزود: نیاز مبرم و قطعی امروز ما تبیین جهاد است، زیرا دشمنان این نظام به موضوعاتی که هویت انقلابی با آن پیوند خورده و ارزش های انقلابی ما به آن افتخار می کند، چشم دوخته اند و در تبیین جهاد باید. انقلابی، ولایی و ولایی باشید».

فرمانده نیروی زمینی ارتش ادامه داد: اولین و مهمترین ضربه دشمن بر اصل ولایت فقیه و سپس بر اقتصاد و فرهنگ جامعه اسلامی و قرآنی و توان دفاعی نیروهای مسلح است. .

حیدری افزود: در نیروهای مسلح به ویژه ارتش معتقدیم که ولایت فقیه صراط مستقیم ما و بالاترین نعمتی است که خداوند به ما عنایت کرده است.

وی تاکید کرد: در بحث توان دفاعی که باید در تبیین جهاد به آن بپردازیم، امروز باید این سوال مطرح شود که چرا دشمنان به توان دفاعی ما حمله کردند؟ زیرا در چنین جغرافیای وجودی تنها نیروهای مسلحی که می توانند روی پای خود بایستند نیروهای مسلح و نیروی زمینی هستند.

حیدری ادامه داد: دستگاه دفاعی نباید کشور را مانند کشورهای حوزه خلیج فارس به یک تیربار و انبار مهمات خارجی تبدیل کند، زیرا این امر ادامه ندارد. بلکه شالوده توان دفاعی خودکفایی است که از روزی که مستشاران آمریکایی از کشور خارج شدند در ارتش جمهوری اسلامی به وجود آمد.

وی افزود: حضور امروز ما در مرزها به معنای این نیست که در خطر هستیم، بلکه حضور ما به دلیل اشراف اطلاعاتی بیشتر است.

وی افزود: یکی دیگر از مولفه های قدرت ما این است که نیروهای نظامی در منطقه بودند که بارها و بارها هژمونی آمریکا را شکستند و امروز هم دنبال آن هستیم تا با ننگ از منطقه خارج شویم.

وی خطاب به رژیم صهیونیستی گفت: در رأس همه پادگان ها روز انهدام شما را در قالب تابلو روان ایجاد کردیم.

وی در پایان گفت: کشور ما از امنیت بالایی برخوردار است و ترفندهای کثیفی که در خصوص مرزها در فضای مجازی رخ می دهد، کار دشمن است و از آن غافل نشوید. هم در حوزه امنیت و هم در کمک به مردم حضور داشتیم. حضرت آقا همچنین از اقدامات ارتش ما در زمان زلزله و سیل ابراز خرسندی کردند. از زمان شیوع کرونا تاکنون 28 بیمارستان و 12 هزار کادر پزشکی مجرب و 10 حامی سلامت داشته ایم و 9 بیمارستان دائمی تنفسی ساخته و به وزارت بهداشت منتقل شده است.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

نحوه عملکرد انواع صفحه برش (2)

نحوه عملکرد انواع صفحه برش برش لیزر آهن, برش لیزر آهن, خدمات برش لیزری ورق …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.