نتایج آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضاییه اعلام شد

[ad_1]

معاون ستادی قوه قضائیه نتایج حسابرسی در حین جذب پرسنل اداری قوه قضائیه را اعلام کرد.

به گزارش ایسنا، متن اطلاعیه معاونت منابع انسانی قوه قضاییه به شرح زیر است:

نتایج آزمون کتبی جذب کادر اداری قوه قضاییه از طریق پروفایل کاربری داوطلبان در سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی https://hrtc.ir اعلام شد.

داوطلبانی که در این آزمون به حد نصاب نائل می شوند، به مرحله بعد می روند و مدارک مورد بررسی و تایید قرار می گیرد.

زمان و مکان مصاحبه پذیرفته شدگان که مدارک آنها مورد تایید قرار می گیرد متعاقباً هنگام استخدام دادگستری پایگاه منتخب اعلام می گردد.

انتخاب افراد دارای دو صلاحیت در هر سمت (در صورت وجود داوطلب واجد شرایط) برای مصاحبه استخدامی فقط از بین دارندگان حد نصاب آزمون کتبی که صلاحیت آنها تایید و تایید شده باشد، بر اساس نمره کل آنها با وزن چهل. درصد (40 درصد) برای دروس عمومی و شصت درصد (60 درصد) برای دروس تخصصی و مشمول امتیازات و سهمیه های قانونی در هر شغل.

کسب حد نصاب در آزمون کتبی هیچگونه حق استخدامی برای داوطلبان ایجاد نمی کند و دعوت از افراد تایید شده برای مصاحبه تخصصی به ترتیب امتیاز و حداکثر تا دو برابر می باشد.

پس از انجام مصاحبه تخصصی، معرفی افراد به گزینش بر اساس مجموع امتیاز نهایی با وزن هفتاد درصد (70 درصد) برای آزمون کتبی (عمومی و تخصصی) و سی درصد (30 درصد) برای مصاحبه تخصصی و در نظر گرفتن امتیازات را در نظر بگیرید و “سهمیه های حقوقی دارای توان عملیاتی برابر خواهد بود (نهاد اولیه)”.

انتهای پیام/

[ad_2]
source

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

نحوه عملکرد انواع صفحه برش (2)

نحوه عملکرد انواع صفحه برش برش لیزر آهن, برش لیزر آهن, خدمات برش لیزری ورق …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.