چاپ فلکسو قاچق

مواد رول ليبل چاپ فلکسو

ليبل چاپ فلکسو رول براي کساني که نياز به برچسب گذاري محصولات به شکل اکثر به شکل دستي يا با به کارگیری از تلگراف دارند، گزينه کاربردي خیس است. پوست کندن آن‌ها آسان‌تر است، البته براي به کارگیری سريع و آسان، در ادامه عمده دستگاه‌هاي ليبل‌زن جاي مي‌گيرند. مي‌توانيد طرح برچسب را با اعتنا به اندازه‌هاي سفارشي و گزينه‌هاي برش قالب تنظيم کنيد.

 

هم مواد برش خورده و نیز مواد رول در ادامه يک روکش مات، درخشان يا درخشان هستند. مات ظاهري روستايي و ارگانيک را ارائه مي‌کند، در ادامه حالي که سطح های درخشان و درخشان اذن مي‌دهند رنگ‌ها ظواهر شوند. نیز مات و نیز درخشان بر روي برچسب هاي موجود در ادامه محصولاتي که در ادامه درون منزل نمايش دیتا مي شوند اعمال مي شوند.

 

آيا تمامی برچسب ها قابل تالیف هستند؟

آيا نياز به بیشتر نمودن يادداشت ها و ساير داده ها به برچسب هاي خویش داريد؟ در ادامه اينجا ليستي از موادي هست که مي توانيد روي آن ها بنويسيد.

 

برچسب مات 70 پوندي را مي اقتدار با يک نشانگر دائمي روي آن نوشت. اين ماده براي افزودن خرماي مرغوب با دست ايده آل است.

UV درخشان 70 پوندي داراي يک مرحله صاف فوق العاده هست که صرفا با يک نشانگر دائمي قابل تالیف است. توصيه مي کنيم قبل از دست زدن به جوهر تماماً خشک شود تا از لک جلوگيري شود.

برچسب‌هاي بافت دار (پرده سفيد، لايه‌بندي سفيد، و لايه‌بندي کرم) در ادامه شکل سوای پوشش قابل تالیف هستند. براي شخصي سازي برچسب هاي خویش از هر دو مداد و نشانگرهاي دائمي به کارگیری کنيد.

4 ميليون UV درخشان وينيل سفيد داراي سطحي درخشان هست که صرفا به نشانگرهاي دائمي براي تالیف اذن مي دهد. قبل از به کارگیری از دوران خشک شدن کافي اطمينان حاصل کنيد.

از ميان صورت هاي موجود ما‌درها تعیین کنيد يا آن را سفارشي کنيد

برچسب‌هاي سفارشي ما‌درها نيز در ادامه چندين انواع گوناگون نظیر مربع/مستطيل، دايره، بيضي، قوس، شش ضلعي، قلب، و انفجار ستاره در ادامه دسترس هستند.

 

اگر مي‌خواهيد با برچسب‌هاي خویش خلاق‌تر باشيد، مي‌توانيد از يک صورت سفارشي به کارگیری کنيد. لوگو يا اثرها هنري خویش را در ادامه وب سايت ما‌درها آپلود کنيد، و ما‌درها برچسب هاي شما را بر شالوده صورت مخصوص به شخص آن برش مي دهيم. دوران چاپ براي انواع سفارشي 6 روز کاري است.

 

استفاده از ابزار طراحي آنلاين ما‌درها اولين گام براي چاپ آسان ليبل سفارشي است. همچنين مي توانيد طرح فراهم را آپلود کنيد. بررسي فايل رايگان ما‌درها را آزمون کنيد تا مطمئن شويد که تمامی جزئيات قبل از چاپ صحیح است. براي امداد به شما براي شروع، راهنماي تصويري ما‌درها را در ادامه گزینه چاپ ليبل هاي سفارشي بررسي کنيد.

 

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

نحوه عملکرد انواع صفحه برش (2)

نحوه عملکرد انواع صفحه برش برش لیزر آهن, برش لیزر آهن, خدمات برش لیزری ورق …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.