خرید مبل چستر گيسولفا

خرید مبل چستر گيسولفا يک سيستم نشيمنگاهي براي لحظات فردي يا اشتراک‌گذاري خصوصي است، ايده‌آل براي ارائه يک ميکرو محيط مراقبت شده در ادامه بازترين فضاها. تودوزي آجدار و پارچه به اين صندلي‌ها ضريب جذب صداي بالايي مي‌دهد و آن ها را براي برگزاري جلسات با راحتي تام ايده‌آل مي‌کند. به تن موجود در ادامه آن.

مبل و صندلي راحتي جديد را تضمين مي نماید که در ادامه عين هم اکنون به محيط اطراف نيز نگاه کنيد.‎

اين به طور یگانه به تیتر شزلون براي فضاهاي گشوده در ادامه فضاي گشوده در ادامه حیث گرفته شده است، البته خویش را با فضاهاي بسته نيز تطبيق مي دهد.

هر چه جایی که قرار گيرد، يکي از محصولات ستاره ما‌درها در ادامه کاتالوگ، دلیر است

باز هم، تطبيق پذيري آن هست که اين قطعه را بسيار مخصوص به شخص مي کند، زيرا مي اقتدار آن را به رویه هاي گوناگون ترکيب کرد تا بخش ها آرامي ايجاد نماید که تمامی را به خيره شدن وادار کند!

راحتي استخر نشستن فقط با طراحي دیدنی مينيماليستي آن قابل مقايسه هست که تمامی نگاه ها را مي دزدد.

 

پر نمودن به گونه پارچه و همچنين به کارگیری بستگي دارد:

– پارچه هاي G1/21: AGORA براي داخل، فضاي گشوده و استخر نيز مطلوب است

– G3/21 – پارچه: MEZZO y NATTE – مطلوب براي فضاي داخلي و خارجي / نیکی براي استخر

– G4/21 – پارچه ها: MAJESTIC – مطلوب براي فضاي داخلي و خارجي / نیکی براي استخر

 

اسليم يک مبل مدولار و قابل تنظيم با پايه‌هاي آلومينيومي ريخته‌گري شده، روکش کروم صيقلي يا لاکي، روکش‌هاي گوناگون است. مشخصات ساختار آلومينيومي، آنودايز يا لاک‌شده، روکش‌هاي مختلف.‎

صندلي و تکيه‌گاه دست‌ها و مواد و روکش‌هاي گوناگون روکش شده و پوشانده شده است

 

اسليم خطي از طراحي منطقي هست که سبکي فوق العاده را منتقل مي کند.‏ ميزها، ميزهاي قهوه‌خوري، کنسول‌ها، مبل‌ها و نيمکت‌هايي که تمامی سليقه‌ها و نيازها را برآورده مي‌کنند.‏ به خوبی ترکيب‌هاي گوناگون موجود، اين تیم در ادامه تمامی موقعيت‌ها مطلوب است: خانه، فضاهاي قراردادي و همچنين در ادامه فضاي باز.

 

Easy by Ersa، با صورت قابل انعطاف و تیم اي از مواد که مرحله راحتي را افزايش مي دهد، تفسيري از طراحي نوآورانه و معاصر را نشان مي دهد.‎ مبل Easy، ساخته شده از پارچه و مجهز به چياز لونگ، به خوبی اين ويژگي به راحتي در ادامه هر مکاني قرار مي گيرد. ساختار مدولار آن. طيف وسيعي از پارچه ها و چرم ها موجود است

 

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

نحوه عملکرد انواع صفحه برش (2)

نحوه عملکرد انواع صفحه برش برش لیزر آهن, برش لیزر آهن, خدمات برش لیزری ورق …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.